تصاویری از قایق‌های میلیون دلاری در دوبی

تصاویری از قایق‌های میلیون دلاری در دوبی
شنبه 2 فروردين 1393 - 20:17

در روزهای پایانی نمایشگاه قایق در دبی، یک تاجر مصری قایقی لوکس به ارزش 31 میلیون دلار خرید.

به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، "سان سیکر155" 48 متر طول دارد و پیشرفته ترین قایق طراحی شده شرکت سان سیکر است. این قایق می تواند علاوه بر 10 ملوان و خدمه، 12 میهمان را در خود جای دهد. اس اس 155، 3 عرشه دارد، برای سفرهای طولانی بسیار مناسب است و اگرچه طراحی ساده ای دارد، اما از بقیه قایق ها متمایز است. این معامله در اولین روز برگزاری نمایشگاه انجام شد.

اما روز سوم نیز معامله ای چند میلیون دلاری رقم خورد. شرکت ترکیه ای بیلگن، قایق "بیلگن 164" یا "آلفولک" با بیش از50 متر طول را به مبلغ 31 میلیون دلار به یک مشتری مصری فروخت. این قایق دارای 6 اتاق خواب، اقامت گاه مخصوص مالک قایق و بخش هایی برای میهمانان است.

نمایشگاه بین المللی قایق دبی میزبان 750 شرکت و موسسه تجاری از 50  کشور است. در این نمایشگاه 430 قایق بادبانی، لوکس، ورزشی، صیادی، تفریحی به همراه جدیدترین دستگاه های دریانوردی، لوازم ماهیگیری و غواصی عرضه شده است.

تصاویر بیشتر

تصاویری از قایق‌های میلیون دلاری در دوبیتصاویری از قایق‌های میلیون دلاری در دوبیتصاویری از قایق‌های میلیون دلاری در دوبیتصاویری از قایق‌های میلیون دلاری در دوبیتصاویری از قایق‌های میلیون دلاری در دوبی
دسته بندی ها :
کلید واژه ها :

پربیننده ترین خبرها