معاون نصر الله: ایران فلسطین را آزاد خواهد کرد

معاون نصر الله: ایران فلسطین را آزاد خواهد کرد
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 17:12

شیخ «نعیم قاسم» معاون دبیرکل حزب الله لبنان در جریان سخنرانی خود در ششمین کنفرانس حمایت از انتفاضه فلسطین در تهران، تاکید کرد که جمهوری اسلامی ایران آرمان آزادسازی فلسطین را محقق می‌سازد.

العالم - ایران

شیخ «نعیم قاسم» معاون دبیرکل حزب الله لبنان اقدام به ایراد سخنرانی در جریان ششمین کنفرانس حمایت از انتفاضه فلسطین کرد. او در اظهارات خود گفت: مسأله فلسطین در نزد کشورهای مختلف باید در اولویت قرار گیرد.

شیخ نعیم قاسم همچنین ضمن قدردانی از نقش جمهوری اسلامی ایران در حمایت از مسأله فلسطین، تصریح کرد:  جمهوری اسلامی ایران آرمان آزادسازی فلسطین را محقق می‌سازد

معاون دبیرکل حزب الله لبنان همچنین تصریح کرد: تمامی روابط سیاسی در منطقه باید بر اساس میزان تأثیرگذاری آن بر فلسطین، برقرار شوند.

وی همچنین افزود: امروز فلسطین به پول و تسلیحات نیاز دارد نه به سخنان پوچ و واهی که هیچگاه در عرصه عمل پیاده سازی نمی شوند.

شیخ نعیم قاسم همچنین تأکید کرد که حزب الله لبنان هیچگاه از تهدیدات رژیم صهیونیستی نهراسیده و نخواهد هراسید.

وی با تأکید بر لزوم بکارگیری گزینه مقاومت در منطقه، اظهار داشت: حزب الله لبنان شهدای بسیاری را تقدیم کرده است تا بدین وسیله این الگو را که مقاومت چگونه باید در اولویت قرار گیرد، به همگان نشان دهد.

دبیرکل حزب الله لبنان با بیان اینکه حزب الله به یک قدرت در منطقه تبدیل شده است، تصریح کرد: ما در هر لحظه و ساعتی برای مقابله با دشمن صهیونیستی آماده هستیم.

پربیننده ترین خبرها