حدود 100 مزدور عربستان در یمن کشته و مجروح شدند

حدود 100 مزدور عربستان در یمن کشته و مجروح شدند
جمعه 27 اسفند 1395 - 19:05

خبرنگار العالم در یمن گزارش داد حدود یک صد تن از مزدوران و نیروهای عربستانی بر اثر حمله موشکی نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن در منطقه کوفل استان مأرب کشته و زخمی شدند.

العالمیمن

عبدالله الشریف خبرنگار العالم در یمن افزود: نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن محل استقرار مزدوران عربستان در منطقه کوفل از توابع شهر صرواح در استان مأرب را هدف قرار دادند که بر اثر آن، حدود یکصد مزدور عربستان کشته و زخمی شدند.
یک منبع نظامی در این باره به خبرنگار العالم گفت: نیروهای ارتش و کمیته های مردمی با دو فروند موشک زلزال 1 و آتش توپخانه محل استقرار مزدوران عربستان در هنگام صرف ناهار در اردوگاه کوفل را هدف قرار دادند که بر اثر آن دهها مزدور عربستان از جمله شماری از فرماندهان و سربازان ارتش این کشور کشته و زخمی شدند.
در همین راستا، منابع محلی گزارش دادند شمار زیادی از اجساد سوخته مزدوران عربستان به بیمارستان های شهر مأرب منتقل شدند و با توجه به شمار فراوان زخمی ها، از شهروندان خواسته شده است با مراجعه به مراکز درمانی، اقدام به اهدای خون کنند.
همچنین منابع مذکور اعلام کردند پس از این ضربه موشکی سنگین، فضایی از رعب و اتهام افکنی متقابل بر عناصر متجاوز و مزدورانشان حاکم شده است.
216
 

پربیننده ترین خبرها