14 کشته درتصادف کامیون با پست فشار قوی درهند

14 کشته درتصادف کامیون با پست فشار قوی درهند
جمعه 1 ارديبهشت 1396 - 19:22

مقامات هند روز جمعه اعلام کردند بر اثر برخورد یک دستگاه کامیون با یک پست برق فشار قوی و برخورد با عابران در ایالت آندرا پرادش در جنوب این کشور، دست کم 14 نفر کشته و 17 تن دیگر زخمی شدند.

العالم - آسیا

به گزارش خبرگزاری شین هوا از دهلی نو، این حادثه در نزدیکی ناحیه چیتور در فاصله 414 کیلومتری جنوب آماراواتی (Amaravati)، شهر مهم ایالت آندرا پرداش اتفاق افتاد.

یک افسر پلیس درتماس تلفنی با خبرگزاری شین هوا گفت: امروز یک کامیون بر اثر تصادف با یک پست برق فشار قوی، با گروهی از مردم تصادف کرد که بر اثر آن 14 نفر کشته و 17 تن دیگر نیز زخمی شدند.

وی افزود: مجروحان این حادثه جهت معالجه بلافاصله به یک بیمارستان منتقل شدند.

گزارش ها حاکی از آن است که قربانیان این حادثه گروهی از کشاورزانی بودند که در حال اعتراض در جاده ای در این ایالت علیه مافیای این منطقه بودند.
پلیس هند همچنین تاکید کرد بیشتر جانباختگان این حادثه بر اثر برق گرفتگی کشته شدند.

با توجه به سوار کردن بیش از اندازه مسافر در وسایط نقلیه، شرایط بد جاده ها و همچنین رانندگی بد افراد در هند، حوادث جاده ای در این کشور به امری عادی تبدیل شده است.

وزارت حمل و نقل و جاده ای هند نیز در سال 2015 میلادی گزارش کرد در اثر 501 هزار و 423 مورد حادثه رانندگی در سراسر این کشور، 146 هزار و 133 نفر کشته و 500 هزار و 279 نفر دیگر نیز زخمی شده اند.

خبرگزاری صدا و سیما

دسته بندی ها :

پربیننده ترین خبرها