رونمایی کتاب "فلسطین از منظر رهبر معظم انقلاب" به زبان روسی

رونمایی کتاب
سه شنبه 30 خرداد 1396 - 20:10

کتاب "فلسطین از منظر رهبر معظم انقلاب اسلامی " به زبان روسی در آستانه روز جهانی قدس ، طی مراسمی در آژانس خبرگزاری "روسیه امروز" رونمایی شد .

العالم - ایران

کتاب "فلسطین از منظر رهبر معظم انقلاب اسلامی " به همت رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در روسیه، به زبان روسی ترجمه  و توسط انتشارات " وچه " ، یکی از معتبرترین ناشران روس ، منتشر شد .
در مراسم رونمایی از این اثر گران بهاء ، شخصیت های علمی و فرهنگی روسیه ، سفیر جمهوری اسلامی ایران در فدراسیون روسیه ، رییس مرکز اسلامی مسکو و همچنین مقامات سفارت فلسطین در روسیه حضور داشتند .
در این مراسم که با حضور رسانه های گروهی روسیه برگزار شد ، کارشناسان در خصوص اهمیت کتاب و دیدگاه مقام معظم رهبری در قبال مسئله فلسطین سخنرانی کردند. در پشت جلد کتاب یکی از فرازهای سخنان مقام معظم رهبری در خصوص راه حل مسئله فلسطین درج  شده است.
کتاب فلسطین مروری است بر دیدگاه مقام معظم رهبری درخصوص مسئله‌ فلسطین به همراه مقدمه‌ای از دکتر ولایتی که به اهمیت فلسطین و نقش و جایگاه آن در امت اسلامی می‌پردازد. این کتاب در هشت فصل به موضوعاتی مانند شبهات مطروحه در مسئله‌ فلسطین، آینده‌ فلسطین و راه‌حل‌های مسئله‌ فلسطین از منظر مقام معظم رهبری می‌پردازد
کتاب «فلسطین» از منظر رهبر معظم انقلاب اسلامی توسط دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای مدظله العالی پیش از این به زبان های فارسی، انگلیسی و عربی منتشر شده و ویرایش جدید آن در اجلاس فلسطین در تهران رونمایی شد.

منبع :  iribnews

دسته بندی ها :

پربیننده ترین خبرها