ارتش با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد:

شهادت "حججی" روحیه مبارزه با تکفیری‌ها را ارتقا داد

يکشنبه 22 مرداد 1396 - 19:49

ارتش در پیامی تاکید کرد: یقیناً شهادت سرافرازانه شهید حججی موجب ارتقای روحیه رزم در مبارزه با کفر و تکفیر خواهد شد.

العالم ـ ایران 

ارتش جمهوری اسلامی ایران طی پیامی شهادت سرافرازانه محسن حججی مدافع حریم اهل بیت (سلام الله علیهم) را تبریک و تسلیت گفت.

در این پیام آمده است:

سلام و درود به ارواح مقدس شهدای مدافع حرم که با ایثار و جانفشانی پا در عرصه دفاع از ارزش‌های ناب اسلام راستین نهادند تا فرهنگ غنی ایثار و شهادت زنده بماند.

شهادت راهی نیک فرجام و منتهی به سعادت انسان‌های برگزیده‌ای است که با خون پاک خود عزت و عظمت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را بیمه می‌کنند.

دشمنان اسلام باید بدانند نه تنها از این اقدامات وحشیانه طرفی نخواهند بست، بلکه با این اقدامات کور، اراده و عزم مسلمین جهان در مبارزه با تروریست‌های تکفیری تقویت و روح همبستگی نیروهای مسلح در دفاع از حقانیت اسلام و اهل بیت (ع) تقویت خواهد شد.

یقیناً شهادت غریبانه اما سرافرازانه این رزمنده مخلص مدافع حرم موجب ارتقای روحیه رزم در مبارزه با کفر و تکفیر و تقویت همدلی و یکپارچگی آحاد رزمندگان اسلام به زعامت و رهبری حضرت امام خامنه ای عزیز(مد ظله العالی) خواهد شد.

ارتش جمهوری اسلامی ایران شهادت پرافتخار و مظلومانه پاسدار مومن حریم دین و ولایت را به محضر حضرت ولیعصر(عجل الله تعالی فرجه الشریف)، مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی)، ملت صبور و بزرگ ایران اسلامی و خانواده معظم و معزز آن شهید گرامی تبریک و تسلیت گفته؛ علو درجات ایشان را از خداوند متعال خواستار است.

دسته بندی ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها