سقف قیمت برای هر کیلو گوشت دام زنده چه قدر است؟

سقف قیمت برای هر کیلو گوشت دام زنده چه قدر است؟
جمعه 10 شهريور 1396 - 11:07

معاون خدمات شهری شهرداری تهران سقف قیمت برای هر کیلو گوشت دام زنده در مراکز بهداشتی عرضه دام را اعلام کرد.

العالم _ ایران / اجتماعی

مجتبی یزدانی در حاشیه بازدید شهردار تهران از مرکز بهداشتی عرضه دام زنده منظقه 2 گفت: امسال با توجه به مباحثی که درخصوص بیماریهای دامی وجود داشت سعی شد در هر منطقه مکانی مناسب با امکانات مناسب فراهم شود لذا برای اولین سال در 22 منطقه تهران مراکز عرضه بهداشتی دام زنده برپا شده است.

وی با اشاره به وجود سه مرکز ثابت عرضه دام زنده در سطح شهر تهران تاکید کرد: برای عید سعید قربان امسال 22 مرکز در مناطق 22 گانه برپا شده  که با سه مرکز ثابت تعداد آنها به 25 مرکز می رسد.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران با تاکید بر همکاری مناسب تمامی دستگاه‌های ذیربط در عرضه بهداشتی دام زنده ویژه عید قربان ادامه داد: جلسات مناسبی میان دستگاه‌های ذیربط برگزار و هماهنگی خوبی در این باره ایجاد شد. بهزیستی، خیریه ها و کمیته امداد نیز مراکزی را در سطح شهر تهران برگزار کردند که مجموعا تعداد مراکز عرضه دام زنده در شهر تهران به 45 مرکز می‌رسد.

یزدانی با تاکید بر نظارت‌های ویژه بر قیمت و مباحث بهداشتی عرضه دام در این مراکز، گفت: سقف قیمت برای هر کیلو گوشت دام زنده 18500 تومان تعیین شده که در تمامی مراکز نظارت ویژه ای بر این موضوع داریم. امیدواریم با توجه به تسهیلات فراهم شده شهروندان تنها از مراکز بهداشتی عرضه دام خرید خود را انجام دهند ضمن اینکه با هماهنگی نیروی انتظامی با عرضه دام زنده خارج از این مرکز در سطح شهر تهران مقابله خواهیم کرد.

ایسنا

دسته بندی ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها