سخنگوی قوه قضائیه:

برخی از داخل با دشمنان نظام همنوا هستند/ رجایی برخلاف ادعای مطرح شده در خارج از زندان دچار سرطان شده است

برخی از داخل با دشمنان نظام همنوا هستند/ رجایی برخلاف ادعای مطرح شده در خارج از زندان دچار سرطان شده است
يکشنبه 12 شهريور 1396 - 15:54

سخنگوی قوه قضائیه گفت: علیرضا رجایی دو سال پیش از زندان آزاد شده است. ایشان مثل بسیاری از افراد دیگر کشور متاسفانه سرطان گرفته است.

العالم - ایران / اجتماعی

حجت الاسلام محسنی اژه‌ای در ادامه صدوهفدهمین نشست خبری خود در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه در برخی خبرها عنوان شده که علیرضا رجایی در زندان به بیماری سرطان مبتلا شده که منجر به تخلیه چشم وی در بیمارستان گردیده است و ادعا شده که بهداری زندان به وضعیت او رسیدگی نکرده است، آیا این موضوع صحت دارد و اقداماتی که برای روند درمان وی در بهداری زندان صورت گرفته را تشریح نمایید و اینکه علت محکومیت رضا شهابی چه بوده است، گفت: متاسفانه برخی افراد که نسبتی با انقلاب و مردم ندارند و چه بسا در خارج از کشور هستند و با اسرائیل و آمریکا و انگلیس همکاری می کنند، اقدام به انتشار مطالبی می‌کنند که صحت ندارد که البته ما هم توقعی نداریم. از امثال بی بی سی و صدای آمریکا طبیعی است که توقع نمی رود حرف های غیر حقوقی و غیر اصولی بزنند.

وی ادامه داد: این آقا حدود دو سال پیش از زندان آزاد شده است. ایشان مثل بسیاری از افراد دیگر کشور متاسفانه سرطان گرفته است. این فرد زمانی که زندان بوده، هیچ گونه آثاری از این مسائل نداشته است.

اژه‌ای افزود: پرونده وی را به مناسبتی گرفته بودم و آن موقع مانند سایر افراد بابت درد دندان و ناراحتی های دیگر از همین قبیل به بهداری زندان یا متخصصین در بیرون مراجعه کرده است.

سخنگوی قوه قضاییه گفت: این فرد بعد از دو سال از آزادی، سرطان گرفته که ما هم ناراحت هستیم. این فضاسازی هایی نه قصد حمایت از یک فرد دارد و نه چیزی را درمان می کند. بلکه خیی وقت ها فضا را مشکل تر می کند.

وی براساس بررسی‌های صورت گرفته آثاری از سرطان در پرونده‌اش وجود نداشته و نقل شده که بعد از دو سال از زندان، سرطان گرفته است.

دسته بندی ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها