سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرد:

500 پرواز فوق العاده به مناطق زلزله زده/ انتقال 278 نفر مصدوم و 878 تن بار

500 پرواز فوق العاده به مناطق زلزله زده/ انتقال 278 نفر مصدوم و 878 تن بار
جمعه 26 آبان 1396 - 13:49

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری از انجام بیش از 500 پرواز فوق العاده به مناطق زلزله زده غرب کشور، انتقال 278 نفر مصدوم و 878 تن بار از روز دوشنبه گذشته تاکنون خبرداد.

العالم ـ ایران 

به گزارش سازمان هواپیمایی کشوری، «رضا جعفر زاده» افزود: از زمان بروز زلزله در غرب کشور همه بخش های حمل و نقل هوایی عملیات امدادرسانی را آغاز کردند.
به گفته این مقام مسئول، شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران با اعزام یک فروند هواپیمای cargo 747 با ظرفیت حمل یکصد تن بار و همچنین شرکت هواپیمایی «پویا» با اعزام 2 فروند آمبولانس هوایی با ظرفیت یکصد تخت و 60 نفر همراه، اعزام بالگرد و انجام پروازهای فوق العاده شرکت های هواپیمایی بخشی از عملیات امداد رسانی را برعهده گرفتند.
جعفرزاده تصریح کرد: شرکت های هواپیمایی با دریافت مجوز پروازهای فوق العاده از سازمان هواپیمایی کشوری و با نظارت بر توزیع بلیت های خود، قیمت بلیت را پایین تر از نرخ پروازهای برنامه ای روزهای معمول و در برخی موارد به صورت رایگان ارائه کرد.
به گزارش، زلزله 7.3 ریشتری یکشنبه شب گذشته در استان کرمانشاه به هفت شهرستان و یک هزار و 950 روستای استان کرمانشاه خسارت وارده کرده است.

دسته بندی ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها