ترسناک ترین خانه ی دنیا

ترسناک ترین خانه ی دنیا
دوشنبه 6 آذر 1396 - 17:59

در شهر راتومکا 5 کیلومتری پایتخت بلاروسی مینسک، خانه ای وحشتناک قرار گرفته که بیشتر افراد مخصوصا شب ها به هیچ قیمتی حاضر نیستند حتی از جلوی آن عبور کنند.

العالم - گوناگون

این خانه با دست هایی که از حصارهای سنگی آن بیرون آمده، شیاطینی که روی سقف قرار دارند و ده ها جمجمه ی مشکی که سازه ی گنبدی این خانه را پوشانده اند، مسلما یکی از ترسناک ترین خانه های بلاروس است که باید از آن بازدید کنید.

عکس های این خانه به تازگی در بلاروس وایرال شده و طرح برجسته و متمایز آن مورد توجه بیشتر افراد قرار گرفته است. البته نباید این نکته را فراموش کرد که علت مشهور شدن این خانه در درجه ی اول به دلیل شکایت همسایه ها بود! تعدادی از آنها همچنین شکایت نامه هایی پر کردند مبنی بر اینکه شیاطین و جمجمه ها کودکان و حتی بزرگسالان را بعد از تاریک شدن هوا می ترساند، اما این شکایت ها هنوز به جایی نرسیده است.

یکی از شهروندان راتومکا به نام ماریا نیکولائونا گفته است: «من از این خانه با گوشی خود عکس گرفتم تا به همکارانم نشان دهم، اما بعد همه ی تصاویر را دیلیت کردم چرا که نمی خواستم تصویر شیاطین حافظه ی گوشی ام را پر کند.» «از فاصله ی دور که به این خانه نگاه می کنیم، به نظر زیبا می آید، حتی نوه ی من آن را با یک قلعه ی افسانه ای مقایسه کرد. اما وقتی به آن نزدیک تر شدیم و دست های بیرون آمده از حصار و شیاطین روی سقف را دیدیم، شوکه شدم. در حال حاضر دیگر با نوه ام از نزدیکی این خانه عبور نمی کنیم. شب ها این خانه حتی برای بزرگسالان نیز ترسناک است، چرا که نور از روی شیاطین فلزی مستقر روی سقف منعکس شده و همه چیز را وحشتناک تر می کند.»

از جمله شکایت های دیگر همسایه ها، نگاه جمجمه های روی سقف است که گاهی به نظر می رسد به جای خاصی خیره شده اند!

همسایه ها می گویند که این خانه به یک تاجر معمولی تعلق دارد. او ساخت این خانه را یک دهه پیش آغاز کرد، اما بعد به مدت 8 سال به سفر رفت و دو سال پیش از سفر خود بازگشت و کار ساخت خانه را از سر گرفت. در حال حاضر ساخت خانه تقریبا پایان پذیرفته و ساکنان این شهر می ترسند که او همچنان قصد اضافه کردن المان های ترسناک دیگری را به خانه داشته باشد.

دوست داشته باشید یا نه، این دکور ترسناک روشی موثر در برابر دزدها می باشد به خصوص اگر کمی خرافاتی باشید. هر شخصی به طور حتم قبل از ورود به چنین مکانی آنهم در تاریکی شب دچار تردید خواهد شد.

منبع: لست سکند

تصاویر بیشتر

ترسناک ترین خانه ی دنیاترسناک ترین خانه ی دنیاترسناک ترین خانه ی دنیاترسناک ترین خانه ی دنیاترسناک ترین خانه ی دنیاترسناک ترین خانه ی دنیاترسناک ترین خانه ی دنیاترسناک ترین خانه ی دنیا
دسته بندی ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها