نتایج کامل نمایندگان ایران در روز دوم بازی های آسیایی 2018

نتایج کامل نمایندگان ایران در روز دوم بازی های آسیایی 2018
دوشنبه 29 مرداد 1397 - 14:15

نمایندگان ایران رقابت‌های خود در روز دوم بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ را پیگیری کردند که در پایان دو مدال برنز و یک مدال طلا برای ایران کسب شد.

العالم _ ایران / ورزشی

در دومین روز بازی های آسیایی ۲۰۱۸، نمایندگان ایران در رشته های تیراندازی، قایقرانی، دوچرخه سواری، سپک تاکرا، تکواندو، تنیس، کشتی آزاد، ووشو، قایقرانی، شمشیربازی، ژیمناستیک، فوتبال، هندبال، پاراگلایدینگ، کبدی، سوارکاری و والیبال ساحلی رقابت داشتند.

فرزان عاشورزاده و علی پاکدامن  دو مدال برنز در تکواندو و شمشیربازی برای ایران گرفتند.

پرویز هادی نیز به مدال طلای کشتی آزاد در وزن ۱۲۵ کیلوگرم دست پیدا کرد.

نتایج نمایندگان ایران در روز دوم به شرح زیر است:
 

قایقرانی:

روئینگ تک نفره سبک وزن مردان:  محسن شادی راهی شانس مجدد شد.

روئینگ تک نفره سبک وزن زنان:  نازنین ملایی به فینال رسید.

رویینگ، دو نفره سبک وزن مردان: تیم ایران با ترکیب رضا قهرمانی و امیرحسین محمدپور راهی شانس مجدد شد.

رویینگ دو نفره سبک وزن بانوان: ایران با ترکیب نازنین رحمانی و مریم امیدی پارسا به فینال رسید.

رویینگ چهار نفره مردان: ایران ترکیب سیاوش سعیدی، بهمن نصیری، مسعود محمدی و مجتبی به فینال صعود کرد.

تیراندازی:

تفنگ بادی ۱۰متر زنان: آرمینا صادقیان چهارم و الهه احمدی هفتم شدند.

تفنگ بادی ۱۰متر مردان: امیر محمد نکونام هفتم شد و سیاوش ذوالفقاریان در مقدماتی دوازدهم شد و به فینال نرسید.

 تراپ زنان: شیوا فرح پور و سپیده سیرانی رسیدن به فینال بازماندند.

تراپ مردان: محمدحسین پرورش نیاو علی حافظی به فینال راه نیافتند.

سپک تاکرا:

ایران برابر هند بازی را واگذار کرد.

شمشیربازی:

اسلحه سابر مردان: مجتبی عابدینی در یک چهار م نهایی برابر کره جنوبی شکست خورد.

علی پاکدامن در نیمه نهایی به نماینده کره جنوبی باخت  و مدال برنز گرفت.

تنیس:

انفرادی دختران: غزل پاک باطن در دور دوم برابر عمان باخت و حذف شد.

انفرادی مردان: امیر حسین بادی در دور دوم برابر نماینده چین تایپه شکست خورد و حذف شد. شاهین خالدان در دور دوم بازی را به نماینده ژاپن واگذار کرد و حذف شد.

دوبل دختران: تیم ایران با شکست برابر هنک کنگ در دور اول حذف شد.

ووشو:

تالو زنان: هانیه رجبی در مجموع امتیازات دو فرم ششم شد.

فاطمه حیدری در مجموع امتیازات دو فرم نهم شد.

ساندا مردان وزن ۵۶ کیلوگرم: رضا سبحانی با شکست برابر  سانداکار اندونزی از دور رقابت‌ها کنار رفت.

ساندا مردان وزن 60 کیلوگرم: عرفان آهنگریان با پیروزی برابر حریف یمنی راهی مرحله یک‌چهارم‌ نهایی شد.

تکواندو:

وزن ۶۷- کیلوگرم زنان :  ملیکا میرحسینی در مرحله چهارم نهایی برابر اردن شکست خورد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.

وزن ۵۳- کیلوگرم زنان: الهه شیدایی در مرحله یک چهارم نهایی برابر قزاقستان شکست خورد.

وزن ۵۸- کیلوگرم مردان: فرزان عاشورزاده در مرحله نیمه نهایی مقابل ازبکستان شکست خورد و به مدال برنز رسید.

پارا گلایدر:

سید علیرضا عمیدی نمین نماینده در جمع پنج نفر برتر دور مقدماتی قرار گرفت. حسین عباسقلی زاده و محمود شیرازی نیا به ترتیب در جمع بیست و سی نفر اول راند اول قرار گرفتند.

کبدی:

تیم ملی کبدی دختران ایران در دومین دیدار از مرحله گروهی مقابل بنگلادش با نتیجه ۴۷ بر  ۱۹ به پیروزی رسید.

تیم ملی کبدی مردان ایران در دومین دیدار مرحله گروهی مقابل پاکستان با نتیجه ۳۶ بر۲۰ به برتری رسید.

دوچرخه سواری:

کوهستان: حسین زنجانیان در ماده دانهیل پنجم شد.

هندبال:

 تیم ایران در اولین بازی مرحله اصلی با نتیجه ۲۹ بر۲۳ مقابل بحرین شکست خورد.

کشتی آزاد:

وزن ۱۲۵ کیلوگرم: پرویز هادی، کشتی گیران هند، قزاقستان، ازبکستان و چین به مدال طلا دست یافت.

والیبال ساحلی:

تیم های ملی الف و ب والیبال ساحلی ایران در اولین بازی خود  در مرحله گروهی پیروز شدند.

فوتبال:

تیم ملی امید ایران با حساب ۲ بر صفر مغلوب میانمار شد اما به دلیل تفاضل گل بهتر به عنوان صدرنشین راهی مرحله بعد بازی ها شد.

ژیمناستیک:

تیمی: ایران با قرار گرفتن در رده هشتم مرحله مقدماتی به فینال بازی ها راه یافت.

انفرادی: سعیدرضا کیخا با قرار گرفتن در رده ششم انفرادی ماده خرک حلقه به فینال راه پیدا کرد.

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها