انتقام آل خلیفه از تظاهر کنندگان سالگرد انقلاب

انتقام آل خلیفه از تظاهر کنندگان سالگرد انقلاب
پنج‌شنبه 26 بهمن 1391 - 22:26

العالم - انتقامجویی رسمی رژیم آل خلیفه از تظاهر کنندگان در دومین سالروز انقلاب بحرین، ده ها زخمی داد.

به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، نظامیان رژیم آل خلیفه روز پنجشنبه به منظور متفرق کردن تظاهرکنندگان در دومین سالروز انقلاب، از سلاح های ممنوعه استفاده کرده و معترضان را با تیربار به گلوله بستند که درنتیجه آن دست کم یک نوجوان 14 به شهادت رسید.
آنها همچنین بمب های صوتی و دودزا را به بدن و به ویژه بالاتنه تظاهرکنندگان شلیک و ثابت کردند که به عمد قصد آسیب رساندن به مردم را دارند. این کار به زخمی شدن تعداد زیادی از زنان ، کودکان ومردان منجر شد.
در این میان ده ها تن از شهروندان بی دفاع، بر اثر استنشاق گازهای سمی دچار حالت خفگی شدند. نظامیان رژیم آل خلیفه گازهای سمی را به سمت داخل خانه ها و اماکن مسکونی شلیک می کردند که این کار، چندی پیش به کشته شدن چند شهروند بحرینی در سنین مختلف شده بود.
شماری از شهروندان نیز از ناحیه صورت و سینه و کمر، مورد اصابت ترکش قرار گرفتند و برخی از خانواده ها به طور کامل در خانه های خود دچار مشکلات تنفسی شدند.
منطقه سار واقع در شرق منامه، به محاصره کامل نظامیان آل خلیفه درآمد و نیروهای رژیم به طور مستقیم به شهروندان تیراندازی کردند.
آن ها سپس تمام منطقه سار را در گازهای سمی و خفه کننده غرق کردند و با شلیک عمدی بمب های دودزا به داخل خانه ها تلاش کردند هرگونه حرکت اعتراضی و تلاش برای حمایت از انقلاب را سرکوب کنند.
نیروهای نظامی رژیم با استقرار در خیابانها و شهرکها شهروندان را در معابر عمومی تحت تعقیب قرارداده و به آنان حمله می کردند.
26
 

تصاویر بیشتر

انتقام آل خلیفه از تظاهر کنندگان سالگرد انقلابانتقام آل خلیفه از تظاهر کنندگان سالگرد انقلابانتقام آل خلیفه از تظاهر کنندگان سالگرد انقلابانتقام آل خلیفه از تظاهر کنندگان سالگرد انقلابانتقام آل خلیفه از تظاهر کنندگان سالگرد انقلاب
کلید واژه ها :

پربیننده ترین خبرها