پرز: اروپا باید تابع آمریکا باشد

پرز: اروپا باید تابع آمریکا باشد
جمعه 4 اسفند 1391 - 13:40

العالم - رییس رژيم صهيونيستي در اظهاراتی مداخله جویانه، از سران اتحادیه اروپا خواست از آمریکا تبعیت کند و حزب الله لبنان را در فهرست سازمان های تروریستی قرار دهد.

 به گزارش پایگاه خبری شبكه العالم، " شيمون پرز" در سخنانی گستاخانه در شهر "الخلیل" در شمال فلسطين اشغالي، از کشورهای جهان خواست حزب الله لبنان را در فهرست سازمان های تروريستي قرار دهند و آن را "حزب تروريست قاتل" نام نهند.
رئیس رژیم صهیونیستی همچنین خواستار پیروی اتحادیه اروپا از آمریکا در گنجاندن نام حزب الله در فهرست سازمان های تروریستی شد و بدون ذکر جزئیات، ایران و حزب الله لبنان را به "انجام فعالیت های تروریستی در قبرس و نیجریه" متهم کرد.
پرز، سلاح مقاومت اسلامی لبنان را شمشیری نامید که علاوه بر تهدید اسرائیل، لبنان را در معرض تهدید قرار داده است؛ و در تناقضی آشکار مدعی شد: "مردم لبنان بايد تعيين كنند كه خواهان جنگ يا صلح هستند، البته ما دست خود را براي صلح دراز مي كنيم"!
وی در ادامۀ سخنانش ایران را به ارسال سلاح به سوریه با هدف برانگيختن جنگ داخلي و شدت بخشيدن به فاجعه این کشور متهم کرد و گفت: ایران برای تقويت حزب الله هم به لبنان اسلحه قاچاق می کند.
رییس رژیم اشغالگر صهیونیست در پایان ادعا کرد: "اسراييل كه در گذشته عليه تروريسم پيروز شد، در آينده نيز پيروز خواهد شد".
 
 

پربیننده ترین خبرها