تصاویر راهپیمایی مردم تونس در حمایت از نظام سوریه

تصاویر راهپیمایی مردم تونس در حمایت از نظام سوریه
شنبه 3 فروردين 1392 - 23:04

صدها تن از مردم پایتخت تونس، امروز (شنبه) با برگزاری تظاهرات گسترده، ضمن اعلام حمایت از حکومت "مقاوم" سوریه، ترور علامه بوطی رییس اتحادیه علمای شام را محکوم کردند و مراتب حزن و انزجار خود را از این جنایت ابراز داشتند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه العالم، راهپیمایان همچنین مقابله با گروه های مسلح تروریستی از جمله جبهه النصره و کشورهای حامی آنها را خواستار شدند.
مردم پایتخت تونس همچنین بر ضرورت برقراری مجدد رابطه دیپلماتیک کشورشان با سوریه تاکید کردند و ضمن اعلام همبستگی و همراهی با مقاومت اسلامی و دولت و ملت سوریه، پرچم این کشور و تصاویری از بشار اسد، علامه بوطی و جمال عبدالناصر را با خود حمل کردند.

تصاویر بیشتر

تصاویر راهپیمایی مردم تونس در حمایت از نظام سوریهتصاویر راهپیمایی مردم تونس در حمایت از نظام سوریهتصاویر راهپیمایی مردم تونس در حمایت از نظام سوریهتصاویر راهپیمایی مردم تونس در حمایت از نظام سوریهتصاویر راهپیمایی مردم تونس در حمایت از نظام سوریهتصاویر راهپیمایی مردم تونس در حمایت از نظام سوریهتصاویر راهپیمایی مردم تونس در حمایت از نظام سوریهتصاویر راهپیمایی مردم تونس در حمایت از نظام سوریهتصاویر راهپیمایی مردم تونس در حمایت از نظام سوریهتصاویر راهپیمایی مردم تونس در حمایت از نظام سوریهتصاویر راهپیمایی مردم تونس در حمایت از نظام سوریهتصاویر راهپیمایی مردم تونس در حمایت از نظام سوریه

پربیننده ترین خبرها