تصاویری از تظاهرات سوریها در حمایت از بشار اسد

تصاویری از تظاهرات سوریها در حمایت از بشار اسد
دوشنبه 14 بهمن 1392 - 09:50

شمار زیادی از ساکنان شهر النبک و منطقه کفرسوسه در دمشق پایتخت سوریه در حمایت از بشار اسد رئیس جمهور، دولت و عملیات ارتش علیه تروریست ها تظاهرات کردند.

به گزارش روز دوشنبه پایگاه خبری شبکه العالم، شمار زیادی از مردم سوریه عصر دیروز با برپایی تظاهرات گسترده علیه تروریسم و خشونت شعار داده و بر حمایت از دولت و ارتش این کشور در عملیات علیه تروریست ها تاکید کردند.

تظاهرکنندگان در شهر النبک تاکید کردند که حمایت از سوریه وظیفه همه آنهاست و به توانمندی ارتش برای بازگرداندن ثبات و امنیت به سراسر خاک کشورشان اطمینان دارند.

در منطقه کفرسوسه در دمشق نیز تظاهرات گسترده ای در حمایت از رئیس جمهور، دولت و ارتش برگزار شد.

تظاهرکنندگان درحالی که تصاویر رئیس جمهور سوریه و پارچه نوشته هایی در حمایت از بشار اسد و ارتش در دست داشتند؛ از عملیات ارتش و دولت این کشور در مبارزه با تروریسمی که از حمایت برخی کشورهای غربی، عربی و منطقه ای برخوردار است، پشتیبانی کردند.

شرکت کنندگان در تظاهرات همچنین تاکید کردند که در کنار ارتش و دولت کشورشان می توانند در ثبات و امنیت به سر ببرند.

تظاهرکنندگان درپایان از پیشنهادهای هیئت مذاکره کننده دولت سوریه در نشست ژنو 2 درخصوص مسائل مورد اتفاق همه مردم سوریه ، مبارزه با تروریسم و ضرورت همکاری بین المللی برای مبارزه با تروریسم حمایت کردند.

 

تصاویر بیشتر

تصاویری از تظاهرات سوریها در حمایت از بشار اسدتصاویری از تظاهرات سوریها در حمایت از بشار اسدتصاویری از تظاهرات سوریها در حمایت از بشار اسدتصاویری از تظاهرات سوریها در حمایت از بشار اسدتصاویری از تظاهرات سوریها در حمایت از بشار اسدتصاویری از تظاهرات سوریها در حمایت از بشار اسدتصاویری از تظاهرات سوریها در حمایت از بشار اسدتصاویری از تظاهرات سوریها در حمایت از بشار اسدتصاویری از تظاهرات سوریها در حمایت از بشار اسدتصاویری از تظاهرات سوریها در حمایت از بشار اسدتصاویری از تظاهرات سوریها در حمایت از بشار اسد
دسته بندی ها :
کلید واژه ها :

پربیننده ترین خبرها