عکسهایی از تظاهرات سوری‌ها در لاذقیه

عکسهایی از تظاهرات سوری‌ها در لاذقیه
دوشنبه 21 بهمن 1392 - 09:40

هزاران نفر از مردم سوریه در حمایت رئیس جمهور و ارتش کشورشان، در شهر لاذقیه تظاهرات کردند.

به گزارش روز دوشنبه پایگاه خبری شبکه العالم، شرکت کنندگان در این تظاهرات بر حمایت خود از بشار اسد و عملیات ارتش علیه تروریست ها تأکید کردند.
ساکنان لاذقیه در حالی که پرچم بلند 200 متری سوریه و تصاویر بشار اسد را حمل می کردند، بر پایبند بودن به اصول ملی و وفاداری به رئیس جمهور کشورشان تاکید کردند. 
بر اساس این گزارش، شرکت کنندگان در این تظاهرات همچنین با سردادن شعارهایی از نمایندگان سوریه در مذاکرات ژنو 2 حمایت و اعلام کردند که تنها نماینده مردم در این مذاکرات هیأت رسمی سوریه است که برای تحقق منافع ملت سوریه و دفاع از کشور و حاکمیت آن تلاش می کند.
شرکت کنندگان در این تظاهرات دولت رجب طیب اردوغان، نخست وزیر ترکیه، و رژیم های عربی حوزه خلیج فارس را مسئول ریخته شدن خون سوری ها به دلیل حمایتشان از گروه های مسلح تروریست دانستند.
در همین حال، مردم شهر ادلب نیز با برگزاری تظاهرات گسترده ای از عملیات ارتش و مواضع رسمی دولت سوریه اعلام حمایت کردند.
تظاهرکنندگان فضاسازی و دروغگویی برخی رسانه های عربی و منطقه ای در حمایت از تروریست ها را محکوم و اعلام کردند که تنها نماینده مردم سوریه در مذاکرات ژنو هیأت رسمی دولت سوریه است.

تصاویر بیشتر

عکسهایی از تظاهرات سوری‌ها در لاذقیهعکسهایی از تظاهرات سوری‌ها در لاذقیهعکسهایی از تظاهرات سوری‌ها در لاذقیهعکسهایی از تظاهرات سوری‌ها در لاذقیهعکسهایی از تظاهرات سوری‌ها در لاذقیهعکسهایی از تظاهرات سوری‌ها در لاذقیه
دسته بندی ها :
کلید واژه ها :

پربیننده ترین خبرها