سئوالات منطقی هنرمند انگلیسی از هنرپیشه زن آمریکایی

سئوالات منطقی هنرمند انگلیسی از هنرپیشه زن آمریکایی
سه شنبه 22 بهمن 1392 - 12:13

یک هنرمند انگلیسی با ارائه دلایلی منطقی در خصوص نژادپرستی رژیم صهیونیستی، از حمایت یک هنرپیشه زن آمریکایی از این رژیم انتقاد کرد.

به گزارش روز سه شنبه پایگاه خبری شبکه العالم، در سایه گسترش تحریم محصولات و کالاهای رژیم صهیونیستی در مناطق مختلف جهان به ویژه اروپا، اقدام اخیر یک بازیگر زن آمریکایی در حمایت از یک شرکت تولید نوشابه در یکی از شهرک های صهیونیست نشین، با انتقادهای منطقی یک موسیقیدان انگلیسی همراه شد.

"راجر واترز" که با گروه موسیقی پینک فلوید همکاری می کند، چند نامه انتقاد آمیز به "اسکارلت جوهانسون" به علت حمایتش از نژادپرستی اسرائیل فرستاده است، که البته نَه جوابی از جوهانسون دریافت کرده و نَه رژیم صهیونیستی واکنشی به این نامه ها نشان داده است؛ لذا واترز مطلبی را در صفحه فیسبوکش منتشر کرد، در این نامه ها آمده است:

" اسکارلت؟! حدود یک سال پیش با او (اسکارلت) دیدار کردم و آنگونه که به یاد دارم ، شدیداً مخالف نومحافظه کاران بود و از ارتش ویژه دیک چنی و بازیگر اصلی عراق (بلک واتر) بسیار متنفر بود." 
واترز چنین ادامه می دهد " اسکارلت کوچولو! آیا می دانی اسرائیل یک روستا را در منطقه بیابانی نقب 63 بار کاملاً تخریب کرد که این روستا آخرین بار روز 26 دسامبر 2013 تخریب شد؟ آیا می دانی در اسرائیلِ به اصطلاح دمکراتیک 50 قانون نژادپرستانه وجود دارد."
واترز افزود : "اسکارلت ! من جوابهایت را که در آن ادعا می کنی فلسطینی ها همچون دیگران (صهیونیست های ساکن اراضی اشغالی 1948 موسوم به اسرائیل) از حقوق مساوی برخوردارند ، خواندم. واقعاً فلسطینی ها و دیگران از حقوق مساوی برخوردارند؟!! آیا فلسطینی ها حق رأی دادن دارند؟! آیا می توانند آزادانه در هر مسیری تردد کنند؟! آیا می توانند بدون توقف چند ساعت در ایست های بازرسی ارتش اسرائیل به محل کار خود بروند؟! آیا آب نوشیدنی سالم دارند؟! آیا از سیستم بهداشتی مناسب برخوردارند؟! آیا حقوق آنها مراعات می شود؟! آیا از حمله گاه و بیگاه نیروهای ارتش اسرائیل به خانه های خود برای بازداشت فرزندانشان در امان هستند؟! آیا از حق اعتراض کردن به احکام دستگاه قضایی اسرائیل برخوردارند؟! آیا می توانند املاکی را که پس از جنگ سال 1948 از دست دادند ، بازپس بگیرند؟ آیا حق برخورداری از زندگی عادی و معمولی را دارند؟ آیا حق تعیین سرنوشت خود را دارند؟"
واترز افزود : "اسکارلت ! می دانی که جواب این سؤال ها «نَه» است یعنی فلسطینی ها از این حقوق برخوردار نیستند پس از کدام حقوق مساوی سخن می گویی."
منابع رسانه ای تأکید کردند، درحالیکه لندن نیز طرفدار سرسخت رژیم صهیونیستی است، واترز برای بیان دیدگاه خود درباره این رژیم ترس و واهمه ای از خود نشان نداده است. او باید الگویی برای سران عرب باشد سرانی که در قبال ظلمی که رژیم صهیونیستی به ملت فلسطین روا می دارد ، سکوت کرده اند .

 

کلید واژه ها :

پربیننده ترین خبرها