تازه ترین عکس‌ها از همه پرسی در کریمه

تازه ترین عکس‌ها از همه پرسی در کریمه
يکشنبه 25 اسفند 1392 - 13:37

همه پرسی در منطقه خود مختار کریمه درباره موضوع الحاق به روسیه از صبح امروز آغاز شد.

به گزارش روز یکشنبه پایگاه خبری شبکه العالم، نسبت 50 درصد به عنوان پایین ترین سطح مشارکت اهالی کریمه در این هم پرسی اعلام شده و مقامات این شبه جزیره انتظار دارند که این میزان از 80 درصد هم فراتر برود.

از سوی دیگر مقامات جدید "کی یف" (پایتخت اوکراین) اعلام کرده اند که هرگز نتایج همه پرسی کریمه را به رسمیت نمی شناسند؛ اتحادیه اروپا، ناتو و کشورهای عضو گروه هشت (هشت کشور بزرگ صنعتی جهان)، باستثنای روسیه نیز تاکید کرده اند که این هم پرسی را به رسمیت نمی شناسند.
این درحالی است که رئیس کمیته هماهنگی همه پرسی شبه جزیره کریمه از رسیدن ناظرانی از یونان، اتریش، مجارستان، چک، اسپانیا و آمریکا و نیز چند تن از نمایندگان پارلمان اروپا به این منطقه برای نظارت بر همه پرسی خبر داد.

روسیه نیز با اشاره به این که به اراده و خواست اهالی کریمه احترام می گذارد، تاکید کرده که همه پرسی این شبه جزیره با قوانین بین المللی کاملا مطابقت دارد.

روسیه دیروز پیش نویس طرح غرب در شورای امنیت برای محکوم کردن همه پرسی در "کریمه" را وتو کرد.
چین هم از رأی دادن به این طرح امتناع کرد.
با توجه به بی نتیجه بودن نشست روز جمعه روسیه و آمریکا در لندن در خصوص بحران اوکراین، وتوی این پیش نویس موضوعی قابل پیش بینی بود.

تصاویر بیشتر

تازه ترین عکس‌ها از همه پرسی در کریمهتازه ترین عکس‌ها از همه پرسی در کریمهتازه ترین عکس‌ها از همه پرسی در کریمهتازه ترین عکس‌ها از همه پرسی در کریمهتازه ترین عکس‌ها از همه پرسی در کریمهتازه ترین عکس‌ها از همه پرسی در کریمهتازه ترین عکس‌ها از همه پرسی در کریمهتازه ترین عکس‌ها از همه پرسی در کریمهتازه ترین عکس‌ها از همه پرسی در کریمه
کلید واژه ها :

پربیننده ترین خبرها