تازه‌ترین گزارش العالم از عملیات ارتش سوریه

تازه‌ترین گزارش العالم از عملیات ارتش سوریه
پنج‌شنبه 29 اسفند 1392 - 09:16

خبرنگار شبکه خبری العالم در تازه‌ترین گزارش خود از عملیات ارتش سوریه علیه گروههای مسلح در مناطق مختلف این کشور اعلام کرد: نیروهای ارتش یک کاروان خودروهای عناصر مسلح در منطقه القلمون این کشور را که عازم منطقه عرسال در مرز سوریه با لبنان بود، منهدم کردند.

خبرنگار شبکه خبری العالم افزود: نیروهای ارتش سوریه به مواضع گروههای مسلح در ناحیه العسالی در منطقه القدم واقع درریف دمشق حمله کردند.

درگیری های شدیدی نیز درچند محور در منطقه جوبر دمشق روی داد و نیروهای ارتش سوریه به مواضع گروههای مسلح در این منطقه حمله کردند.

خبرنگارالعالم همچنین از حمله نیروهای ارتش سوریه به افراد مسلح در مناطق حندرات، بنی زید، الصالحیه، الشرفه الصفره، کویرس، رسم العبود و عربید در شهر حلب خبرداد.

ارتش سوریه همچنین به مواضع عناصر مسلح در مناطق المسلمیه، الصاخور، الحلوانيه، جبل بدر، تل شعير، السكري والعويجه در شهر حلب نیز حمله کرد.

افراد مسلح مستقر در اطراف زندان مرکزی حلب و مناطق حیان، حريتان، الجبيله والمنطقه الحره شهر حلب نیز هدف حمله نیروهای ارتش سوریه قرار گرفتند.

درهمین حال، گروههای مسلح چند گلوله خمپاره را به ناحیه موسوم به "پروژه هفت" در شهر لاذقیه شلیک کردند که تلفاتی در برنداشت.

دسته بندی ها :
کلید واژه ها :

پربیننده ترین خبرها