تصاویری زیبا و متفاوت از سیبری

تصاویری زیبا و متفاوت از سیبری
سه شنبه 12 فروردين 1393 - 10:50

العالم - "لنا"، شرقی‌ترین رود از سه رود بزرگ سیبری است که به اقیانوس منحمد شمالی می‌ریزد و همچنین یازدهمین رود بلند جهان و از لحاظ ناحیه آبخیزداری نهمین رود جهان است.

اما در حاشیه رودخانه لنا، صخره هایی ستونی با ارتفاع حدود 92 متر وجود دارند که طبیعتی منحصر بفرد را بوجود آورده اند. این صخره ها در جمهوری ساخا در روسیه از دیگر سایت های جهانی است که در فهرست میراث یونسکو ثبت شده است. در این منطقه که مساحتی بالغ بر 500،000 هکتار را شامل می شود، فسیل های باقی مانده از دوران ماموت ها، بایسون ها، بقایای گاومیش کوهان دار آمریکایی و کرگدن های باستانی کشف شده است.

تصاویر بیشتر

تصاویری زیبا و متفاوت از سیبریتصاویری زیبا و متفاوت از سیبریتصاویری زیبا و متفاوت از سیبریتصاویری زیبا و متفاوت از سیبریتصاویری زیبا و متفاوت از سیبریتصاویری زیبا و متفاوت از سیبریتصاویری زیبا و متفاوت از سیبریتصاویری زیبا و متفاوت از سیبریتصاویری زیبا و متفاوت از سیبریتصاویری زیبا و متفاوت از سیبریتصاویری زیبا و متفاوت از سیبریتصاویری زیبا و متفاوت از سیبریتصاویری زیبا و متفاوت از سیبریتصاویری زیبا و متفاوت از سیبریتصاویری زیبا و متفاوت از سیبریتصاویری زیبا و متفاوت از سیبریتصاویری زیبا و متفاوت از سیبریتصاویری زیبا و متفاوت از سیبریتصاویری زیبا و متفاوت از سیبریتصاویری زیبا و متفاوت از سیبریتصاویری زیبا و متفاوت از سیبریتصاویری زیبا و متفاوت از سیبری
کلید واژه ها :

پربیننده ترین خبرها