هلاکت 50 عضو داعش در استان بابل عراق

هلاکت 50 عضو داعش در استان بابل عراق
دوشنبه 1 ارديبهشت 1393 - 14:02

استانداری بابل در عراق از موفقیت عملیات نیروهای ارتش این کشور در منطقه "جرف الصخر" و هلاکت 50 عضو داعش خبر داد.

به گزارش روز دوشنبه پایگاه خبری شبکه العالم؛ "بابل صادق مدلول" استاندار بابل گفت: این عملیات با مشارکت نیروهای ارتش و پلیس عراق در منطقه جرف الصخر ( در 35 کیلومتری شمال بابل) در چند روز گذشته با موفقیت انجام شد و گروه تروریستی دولت اسلامی عراق و شام (داعش) دراین عملیات، متحمل تلفات زیادی شد.

وی افزود: این عملیات، در دو محور صورت گرفت؛ محور اول به فرماندهی پلیس بابل و محور دوم به فرماندهی، اتاق عملیات بابل اجرا شد.

مدلول گفت: نیروهای عراقی اغلب منطقه جرف الصخر از جمله مناطق الفارسيه، العبد ويس ، الحجير والفاضليه را از عناصر داعش پاکسازی کردند، و بیش از 50 نفر از عناصر داعش دراین عملیات به هلاکت رسیدند.

سایت شبکه عراقی "سومریه نیوز" خاطرنشان کرد ، پلیس استان بابل 16 آوریل 2014 از شروع عملیات امنیتی با مشارکت نیروهای پلیس این استان و همکاری عملیات بابل در منطقه جرف الصخر با هدف پاکسازی این منطقه از دست عناصر داعش خبر داده بود.

پلیس استان بابل اعلام کرد که نیروهای امنیتی عراق دراین عملیات تلفاتی نداشتند.

هم اکنون شهر حله مرکز استان بابل از آرامش نسبی برخوردار است اما مناطق شمال استان بابل ، همواره صحنه تحرکات گروه های مسلح است که هر از گاهی با اجرای حملات ، شهروندان و نیروهای امنیتی عراق را هدف قرار می دهند.

دسته بندی ها :

پربیننده ترین خبرها