پخش اعلامیه قبل از عملیات علیه داعش در عراق

پخش اعلامیه قبل از عملیات علیه داعش در عراق
شنبه 15 آذر 1393 - 15:17

نیروی هوایی ارتش عراق با پخش اعلامیه هایی، به اهالی استان دیالی در شرق این کشور درباره نزدیک شدن به مواضع گروه تروریستی داعش هشدار داد.

به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، یک منبع پلیس استان دیالی در شرق عراق روز شنبه اعلام کرد، جنگنده های ارتش عراق ساعات پایانی شب گذشته با پخش اعلامیه هایی به مردم استان دیالی درباره نزدیک شدن به مقرها و مواضع عناصر داعش در منطقه قاطع سنسل در 45 کیلومتری شمال شرق بعقوبه، و مناطق نزدیک به آن برای حفظ جان شان هشدار داد.
این منبع به شبکه عراقی سومریه نیوز گفت: دراین اعلامیه ها از اهالی خواسته شده است که با توجه به نزدیک شدن به زمان شروع عملیات نظامی گسترده برای آزادسازی مناطق شمال المقدادیه در 35 کیلومتری شمال شرق بعقوبه، با نیروهای امنیتی عراق همکاری کنند، تا بتواند مناطق شمال المقدادیه از جمله قاطع سنسل را از سلطه داعش آزاد کند.
استان دیالی به تازگی شاهد عملیات موفقیت آمیز نیروهای عراقی علیه تروریست های داعش بود، که مهم ترین آن پاکسازی کامل سلسله جبال حمرین از داعش و خارج کردن مناطق جلولاء و السعدیه از سلطه این گروه تروریستی بوده است.
البته هنوز مناطق بسیاری از این استان صحنه اقدامات خشونت بار تروریست های داعش علیه نیروهای ارتش و داوطلبان و شهروندان عراقی است.

دسته بندی ها :

پربیننده ترین خبرها