انقلابی بحرینی بجای بیمارستان به سلول انفرادی رفت

انقلابی بحرینی بجای بیمارستان به سلول انفرادی رفت
سه شنبه 2 دی 1393 - 11:59

انقلابی بحرینی که در بازداشت نیروهای آل خلیفه به سر می برد، به جای انتقال به بیمارستان برای مداوا به حبس انفرادی منتقل شد.

به گزارش روز سه شنبه پایگاه خبری شبکه العالم، "احمد محمد حبیب العصفور" جوان انقلابی بحرینی از منطقه الدراز که به 33 سال زندان محکوم شده است، شنبه گذشته از زندان مرکزی "جو" برای انجام فوری عمل جراحی به بیمارستان السلمانیه منتقل شد اما پس از آن نیروهای رژیم بحرین وی را دست و پا بسته به سلول انفرادی انتقال دادند.
جنبش "ابناء القائد" در منطقه الدراز با اشاره به شکنجه و ضرب و شتم شدید العصفور در زندان مرکزی جو، تصریح کرد: این اقدامات به دستور "عیسی الیاسی" مزدور آل خلیفه صورت گرفته است.
حکام بحرین با جلوگیری از روند درمان العصفور، ظهر یکشنبه گذشته، جلسه ملاقات وی با ابراهیم و جعفر دو برادر بازداشتی دیگرش را لغو کردند.
این جنبش افزود: همچنین در دو دیدار قبلی العصفور با برادرانش، مزدوران آل خلیفه با ایجاد مانع شیشه ای در محل ملاقات، آنها را با مشکل مواجه کردند.
خانواده العصفور از بی اطلاعی درباره فرزندشان و قطع روند درمانی وی ابراز نگرانی کرده و از همه سازمان های حقوقی و گروه های مدنی خواسته اند با فشار به آل خلیفه، در باره وضعیت فرزندشان اطلاع رسانی شود.
همچنین این خانواده خواستار توقف سیاست های سرکوبگرانه آل خلیفه علیه بازداشت شدگان شد.

دسته بندی ها :

پربیننده ترین خبرها