بن لادن یک بار دیگر آمریکا را تهدید کرد!

بن لادن یک بار دیگر آمریکا را تهدید کرد!
شنبه 24 مرداد 1394 - 18:25

العالم - پس از به هلاکت رسیدن اسامه بن لادن طراح حملات تروریستی 11 سپتامبر در آمریکا، اینک فرزند او با انتشار فایل صوتی یک بار دیگر آمریکا و دنیای غرب را تهدید کرد.

موسسه رسانه ای "السحاب" وابسته به گروهک تروریستی القاعده یک فایل صوتی از حمزه فرزند اسامه بن لادن موسس تشکیلات القاعده که به همراه ایمن الظواهری در افغانستان زندگی می کند، منتشر کرد که در آن به "امت اسلامی" به دلیل "جهاد طولانی مدت و تحمل طغیان گری های صلیبی ها" درود می فرستد.
به نظر می رسد که این فایل صوتی قدیمی باشد (دو ماه پیش) زیرا حمزه ضمن بیعت با ملاعمر سرکرده طالبان که تیرماه خبر مرگش منتشر شد، از تلاش های ناصر الوحیشی ملقب به "ابوبصیر" سرکرده القاعده در جزیره العرب که خرداد ماه به هلاکت رسید، تمجید می کند.
حمزه بن لادن در این فایل صوتی می گوید: "حمله صلیبی ها که بوش پسر آن را شروع کرد هنوز به پایان نرسیده بود که سرکرده سیاهپوست های جنایتکار در کاخ سفید (باراک اوباما) آن را با حمله ای دیگر به مسلمانان در عراق و شام ادامه داد".
فرزند بن لادن در ادامه می افزاید: "باید با جدیت در مقابل حمله صلیبی ها ایستاد زیرا این جنگ علیه تروریسم یا گروه خاصی نیست بلکه جنگ صلیبی ها علیه اسلام است... کفر جهانی ضربه های مهلکی دریافت کرده و چیزی به سرنگونی اش باقی نمانده است".
وی همچنین دفاع از غزه و مسجدالاقصی و زندانیان فلسطینی در زندان های اسراییل (رژیم صهیونیستی) را خواستار شد و مسوولیت هر اتفاقی را که برای فلسطینی ها بیفتد به عهده آمریکا به عنوان حامی اصلی اسرائیل دانست و جنگ با یهود و آمریکایی ها را نه فقط در فلسطین و افغانستان بلکه در طول و عرض کره زمین خواستار شد.
حمزه گفته است که میدان جنگ باید از کابل و بغداد و غزه به واشنگتن و لندن و پاریس و تل آویو و هرجای دیگری که آمریکا و یهودی ها منافعی دارند منتقل شود و باید به شیوه کسانی مانند حسن و محمد مراح، عمر فاروق و تامر و جوهر سارنایف که حملاتی از نوع "گرگ تنها" در آمریکا و فرانسه انجام داده اند، اقتدا شود.
ایمن الظواهری سرکرده فعلی القاعده نیز با توصیف حمزه به عنوان "یکی از شیرهای بیشه جهاد که توسط پدرش بینان گذاشته شده" از عملیات شاخه های مختلف القاعده تجلیل کرد و به طور مخصوص از عملیات "شارلی ابدو" که توسط شاخه شبه جزیره عرب در فرانسه انجام شد، نام برد.
الظواهری تعریف و تمجید خود از حمزه را چنین ادامه داد که "شما را با شیرمرد پسر شیرمرد، مجاهد پسر مجاهد،... فرزند شهید و برادر شهدا، فرزند عزیزمان حمزه پسر اسامه بن لادن تنها می گذارم.

دسته بندی ها :

پربیننده ترین خبرها