ادامه حملات عربستان به شهرهای یمن

ادامه حملات عربستان به شهرهای یمن
يکشنبه 8 شهريور 1394 - 11:01

آمار قربانیان تجاوز عربستان به شهر اب در مرکز یمن به 9 کشته و 20 مجروح رسید که اغلب آنها از زنان و کودکان هستند.

به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم در حملات نیروهای عربستان به محله مسکونی در شهرکی در منطقه جهری در استان بیضاء هشت غیرنظامی کشته شدند. در حمله به استانهای شبوه و الجوف نیز خسارات سنگینی به ساختمانهای دولتی و زیرساختها وارد آمدند.
در حمله هوایی دیروز شنبه عربستان به صنعا نیز، خسارت های شدیدی به چند منطقه در این شهر وارد شد.
در شبوه، بالگردهای آپاچی عربستان چند محله را مورد حمله قرار دادند. شاهدان از شلیک هفت موشک به این محله ها خبر دادند. حمله جنگنده های سعودی به منطقه نهرین در کماش در همین استان خسارات سنگینی را بر جای گذاشت.
در استان الجوف هم حمله هواپیماهای عربستان به مناطق السور و الجفینه خسارت مادی سنگینی را به این منطقه به بار آورده و تعدادی از غیرنظامیان هم مجروح شدند.
منطقه الکیلو 16 در حدیده نیز مورد حمله قرار گرفت در این حمله تعدادی از مغازه ها و خانه های مجاور آنها هدف قرار گرفتند. در حمله به این منطقه تعدادی از شهروندان کشته و مراکز دولتی نیز ویران شدند. این حمله خشم مردم این منطقه را برانگیخت.
نیروهای سعودی پس از آنکه خسارات و تلفات سنگینی را در منطقه وادی جاره در داخل استان جیزان در جنوب عربستان متحمل شدند، به حملات هوایی خود شدت دادند. در حمله ارتش یمن به منطقه وادی جاره خسارات سنگینی به نیروهای عربستان وارد شد، و دهها تانک جدید و زرهپوش و ماشین آلات دیگر آنها منهدم شدند.

پربیننده ترین خبرها