زخمی شدن 10 فلسطینی بر اثر حمله اشغالگران در نابلس

زخمی شدن 10 فلسطینی بر اثر حمله اشغالگران در نابلس
شنبه 11 مهر 1394 - 18:09

العالم - بر اثر یورش نیروهای نظامی صهیونیست در منطقه نابلس واقع در شمال کرانه باختری و حملات آنها به فلسطینیان، 10 فلسطینی زخمی شدند.

به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، منابع پزشکی فلسطینی و پلیس تشکیلات خودگردان اعلام کردند: درپیشروی نظامیان صهیونیست در منطقه نابلس واقع در شمال کرانه باختری و حمله آنها به فلسطینی ها، 10 فلسطینی زخمی شدند.
یک عکاس رسانه ای در این باره گفت: درگیری ها پس از آن آغاز شد که فلسطینی ها به یورش و ورود نیروهای صهیونیست به این منطقه اعتراض کردند؛ به دنبال این اقدام، نیروهای ارتش رژیم اشغالگراقدام به شلیک گلوله و گاز اشک آور و گلوله جنگی به سوی تظاهرات کنندگان فلسطینی کردند و درگیری ها تا خروج نیروهای اشغالگر از منطقه ادامه یافت.
یک منبع درهلال احمر فلسطین نیز در این باره گفت: همچنین چهار فلسطینی نیز بر اثر ضرب و شتم شدید توسط نیروهای صهیونیست، زخمی شدند.
پلیس فلسطین اعلام کرد که درگیری ها، پس از آن آغاز شد که دهها سرباز صهیونیست حدود ساعت 2 سوار بر خودروهای نظامی وارد منطقه "الضاحیة" در شرق نابلس و در نزدیکی محل هلاکت دو شهرک نشین صهیونیست در روز پنجشنبه شدند.
به گفته پلیس فلسطین در جریان این حمله، اشغالگران هشت فلسطینی را دستگیر و با خشونت وارد شماری از منازل فلسطینیان شده و زیان هایی به آنها وارد کردند.
سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی از ارائه هرگونه اطلاعاتی درباره عملیات نابلس خودداری کرد.
از سوی دیگر، تنش ها میان نیروهای اشغالگر با فلسطینی ها در اطراف مسجدالاقصی در بیت المقدس اشغالی نیزدرحال افزایش است.
عملیات متجاوزانه اخیر اشغالگران صهیونیست، در نزدیکی روستای فوریک انجام شد که ماه گذشته دو فلسطینی بر اثر آتش نیروهای صهیونیست در آن به شهادت رسیده بودند.

آخرین مطالب

پربیننده ترین خبرها