داعشی‌های سعودی به خانواده‌هایشان هم رحم نمیکنند + فیلم

سه شنبه 14 مهر 1394 - 18:00

اخیرا ویدئویی در رسانه ها منتشر شده است که در آن، شماری از عناصر گروهک تروریستی داعش، اعضای خانواده هایشان در عربستان را تهدید کرده اند در صورت توبه نکردن، آنها را به قتل خواهند رساند.

به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، این ویدئو متعلق به جشن تروریست های داعش به مناسبت اقدام یک عنصر این گروهک به نام "سعد العنزی" به قتل پسر عمویش "مدوس" در روز عید فطر، می باشد که نیروهای امنیتی عربستان، توانستند دو روز پس از این حادثه تکان دهنده، سعد العنزی را دستگیر کنند.
در این ویدئو، "جمیل الخمعلی العنزی" تبعه عربستان و نائب والی داعش در انبار و یکی از بارزترین عناصر این گروهک دیده می شود که تصاویر شماری از نزدیکانش به ویژه نظامیان را نشان می دهد که در صدر آنها، برادرش قرار دارد. العنزی در این ویدئو خواستار کشتار نزدیکانش در صورت عدم توبه است.
یادآور می شود "الخمعلی" عضو گروهک تروریستی داعش قبلا به مدت شش سال در زندان بوده و پس از آن براساس یک حکم قضایی آزاد شده و به سوریه عزیمت کرد. پس از آنها به همراه عناصر گروهک تروریستی داعش در سوریه، مشاهده شد و از طریق صفحه شخصی اش در پایگاه اجتماعی تویتر اقدام به تهدید نزدیکان، برادران و هموطنانش نمود. 

پربیننده ترین خبرها