حماس: حملات فلسطینی‌ها سازماندهی شود

حماس: حملات فلسطینی‌ها سازماندهی شود
جمعه 17 مهر 1394 - 18:23

العالم ـ معاون رییس دفتر سیاسی جنبش حماس، حملات فلسطینی و رویارویی‌ها در کرانه باختری اشغالی را "انتفاضه" توصیف کرد و خواستار ریشه‌دار کردن آن شد.

به گزاش پایگاه خبری شبکه العالم، اسماعیل هنیه امروز در خطبه های نماز جمعه که در مسجد فلسطین در مرکز غزه برپا شد، گفت: خواستار ریشه دار کردن انتفاضه و شدت بخشیدن به آن هستیم که این تنها راه به سمت آزادسازی است.

این درحالی است که یک دختر جوان فلسطینی روز جمعه پس از آنکه تلاش کرد به نگهبانی در ورودی ایستگاه اتوبوس در شهر العفوله در شمال فلسطین اشغالی حمله کند، هدف تیراندازی قرار گرفت. به گفته پلیس اسراییل، نگهبان به سمت دختر فلسطینی شلیک کرد و او را مجروح ساخت.

همچنین یک فلسطینی پس از حمله به یک نظامی اسراییلی نزدیک شهرک نشین کریات اربع در نزدیکی الخلیل، با تیراندازی نیروهای رژیم اشغالگر به شهادت رسید و یک فلسطینی دیگر نیز در قدس اشغالی پس از حمله  به یک شهرک نشین، از سوی نظامیان صهیونیست مجروح شد.

این امر ساعاتی پس از آن روی داد که 4 کارگر فلسطینی صبح امروز با حمله یک شهرک نشین در شهر دیمونا مجروح شدند. نیروهای رژیم اشغالگر اسراییلی محدودیت هایی برای ورود نمازگذاران فلسطینی به مسجد الاقصی وضع کردند.

دسته بندی ها :

پربیننده ترین خبرها