پیشنهاد جنجالی برای قتل پناهجویان در آلمان !

پیشنهاد جنجالی برای قتل پناهجویان در آلمان !
يکشنبه 11 بهمن 1394 - 14:33

رئیس حزب راستگرای آلمانی(AfD) درخواست کرد برای جلوگیری از ورود پناهجویان در صورت لزوم به سوی آنان تیراندازی شود.

به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، به نقل از سایت دویچه وله این اظهارات "فراوکه پتری" که ریاست حزب "آلترناتیو برای آلمان" را برعهده دارد، با واکنشهای بی‌سابقه‌ای در این کشور همراه شد.
افزایش هواداران حزب (AfD) به دلیل بحران پناهجویان در آلمان، باعث شد که رئیس این حزب پای خود را فراتر بگذارد و از پلیس بخواهد در صورت لزوم به سوی پناهجویانی که قصد دارند غیرقانونی وارد آلمان شوند تیراندازی کند.
پتری در مصاحبه‌ای گفت: من هم نمی‌خواهم چنین اتفاقی بیفتد، ولی به عنوان آخرین راه حل باید از سلاح استفاده کرد.
 

فراوکه پتری گفته است برای مقابله با ورود پناهجویان باید در صورت لزوم از سلاح استفاده شود

آلمان برای مقابله با ورود پناهجویان، از 13 سپتامبر 2015 تدابیر امنیتی را در مناطق مرزی از سرگرفته است.
پتری درخصوص مرزهای گسترده کشورش با اتریش (800 کیلومتر)، بر ضرورت استفاده از تعداد بیشتری نیروی پلیس تأکید کرد و گفت: نباید از بازگرداندن پناهجویان شرمگین شویم.
"توماس اپرمن" رئیس فراکسیون حزب سوسیال دموکرات در مجلس آلمان، تأکید کرد که اظهارات تحریک آمیز فراوکه پتری علیه پناهجویان قابل تحمل نیست.
"ولکر بیک" مسؤول امور داخلی حزب سبز آلمان نیز در واکنش به اظهارات فراوکه، حزب وی را خطرناک توصیف کرد و گفت که این حزب در وضعیت جنگی با قانون قرار گرفته است.
به‌رغم اظهارات اخیر رئیس حزب آلترناتیو برای آلمان، نظرسنجی‌ها حکایت از افزایش محبوبیت این حزب میان مردم دارد. آخرین بررسی موسسه نظرسنجی اِمنید نشان می‌دهد که محبوبیت این حزب با دو درصد افزایش به بالاترین حد خود از زمان تاسیس این حزب رسیده است. حدود ۱۲ درصد مردم آلمان طرفدار این حزب هستند.
در مقابل دو حزب ائتلافی آلمان، دموکرات مسیحی و سوسیال مسیحی با دو درصد کاهش محبوبیت تنها مورد علاقه ۳۴ درصد از مردم آلمان هستند و این پایین‌ترین میزان محبوبیت این دو حزب از ماه ژوئیه ۲۰۱۲ تا کنون بوده است.

دسته بندی ها :

پربیننده ترین خبرها