تصاویر؛ ساحـل شیـشه‌ای شگفت‌انگیـز

تصاویر؛ ساحـل شیـشه‌ای شگفت‌انگیـز
شنبه 29 اسفند 1394 - 16:43

این ساحل شیشه ای به وجود قطعات شیشه‌ای کوچک که در سراسر ساحل پراکنده شده اند، معروف است. این قطعات سنگ ریزه مانند شیشه ای، به وسیله آب و ماسه و مواد زاید درست شده اند.

در کالیفرنیا ساحلی زیبا و جالب وجود دارد که پر از شیشه های رنگی است؛ این ساحل شیشه ای به وجود قطعات شیشه‌ای کوچک که در سراسر ساحل پراکنده شده اند، معروف است. این قطعات سنگ ریزه مانند شیشه ای، به وسیله آب و ماسه و مواد زاید درست شده اند؛ این منطقه در گذشته به علت ریختن مواد آلاینده به درون آب، آلوده بود و این ساحل اثری هنری از طبیعت و واکنش طبیعت نسبت به اکولوژی است.

شهرت این ساحل زیبا شیشه های دریایی آن است که به زیبایی در ساحل می درخشند و منظره ای نادر و فوق العاده جذاب را ایجاد کرده اند؛ این محل تا دهه 1960 میلادی محلی برای تخلیه زباله به شمار می رفته است اما در دهه 1990 و 2000 میلادی مورد پاکسازی جدی قرار گرفت، اما شیشه های باقی مانده از بطری ها و دیگر زباله ها همچنان در این ساحل باقی مانده اند و به صورت سنگریزه های زیبای شیشه ای دیده می شوند.

با گذشت زمان هر روز توریست های بیشتری به این منطقه می آیند و ساحل شیشه ای شهرت زیادی یافته است. حتی برخی افراد این شیشه ها را به عنوان سوغاتی با خود می برند. جای بسی شگفتی است که دخالت انسان در طبیعت چنین مناظر زیبایی را خلق کرده باشد. ساحل شیشه ای یکی از مشهورترین مناطق گردشگری روستای مندوسينو و یکی از غنی ترین منابع شیشه در جهان است.

برای دیدن پی در پی تصاویر زیر، روی یکی از انها کلیک کنید!

تصاویر بیشتر

تصاویر؛ ساحـل شیـشه‌ای شگفت‌انگیـزتصاویر؛ ساحـل شیـشه‌ای شگفت‌انگیـزتصاویر؛ ساحـل شیـشه‌ای شگفت‌انگیـزتصاویر؛ ساحـل شیـشه‌ای شگفت‌انگیـزتصاویر؛ ساحـل شیـشه‌ای شگفت‌انگیـزتصاویر؛ ساحـل شیـشه‌ای شگفت‌انگیـزتصاویر؛ ساحـل شیـشه‌ای شگفت‌انگیـزتصاویر؛ ساحـل شیـشه‌ای شگفت‌انگیـزتصاویر؛ ساحـل شیـشه‌ای شگفت‌انگیـزتصاویر؛ ساحـل شیـشه‌ای شگفت‌انگیـز
دسته بندی ها :

پربیننده ترین خبرها