معاون رئیس پلیس دبی:نتانیاهو پسرعموی من است!

معاون رئیس پلیس دبی:نتانیاهو پسرعموی من است!
سه شنبه 3 فروردين 1395 - 15:03

معاون رئیس پلیس دبی، اعراب و رژیم "اسرائیل" را به وحدت فراخواند و گفت: من و نتانیاهو، پسرعمو هستیم.!

به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، "ضاحی خلفان" که به سبب موضع گیری های مضحک و جنجالی، انگشت نمای جهان عرب است، اخیراً برای این که بار دیگر توجه رسانه ها را به خود جلب کند، در چند توئیت پیاپی در صفحۀ تویتر خود نوشت: "نباید یهودیان را دشمن بدانیم، باید یهودیان را پسرعموهایی بدانیم که بر سر به ارث بردن زمین، با آن ها دچار اختلاف شده ایم. به این ترتیب، هر کس دلیل قانع کننده تری ارائه کند، در خصوص حاکمیت، تصمیم گیرنده خواهد بود."

وی افزود: "من پیشنهاد می کنم دولت فلسطین تشکیل نشود و به جای آن به دولت اسرائیل اکتفا شود و پذیرفته شود که این دولت فلسطینی ها را در برگیرد. هفتاد سال دیگر، عرب ها 75 درصد از جمعیت این کشور را تشکیل خواهند داد."

خلفان در ادامه ادعاهایش نوشت: "به این ترتیب، با یهودیان در صلحی ابدی زندگی خواهیم کرد.. زیرا ایجاد دولتی فلسطینی با مدیریت اعراب، بر تعداد کشورهای "فَشَل" و شکست خوردۀ عربی که کم هم نیستند، افزوده خواهد شد. بگذارید عرب ها در سایۀ دولت شراکتِ عربی – یهودی با حاکمیت موفقِ یهودی ها زندگی کنند؛ آن وقت بعد از 70 سال، اکثریت با عرب ها خواهد شد و تا آن زمان، از یهودی ها چیزهای بسیاری خواهند آموخت، درست مانند شرایطی که در آفریقای جنوبی حاکم است."

معاون رئیس پلیس دبی، سپس به تجلیل از خود به سبب ارائه این ایده، پرداخت و مدعی شد: "ایدۀ پیوستن به یهودیان در یک کشور واحد، ایده ای است که بهتر از آن وجود ندارد. اگر در دورۀ معاصر با هم متحد شوند، قدرتِ خدا بر روی زمین خواهند بود.. قدرتی مالی، قدرتی فکری و قدرتی انسانی که موجب شکوفایی و خوشبختی بشریت خواهد شد. اگر یهودیان نبودند، شما بلد نبودید پول هایتان را بانک بسپارید. امروزه یهودیان، شریان حیاتی اقتصاد جهان هستند."

وی افزود: "ای اعراب، هیچ گاه نخواهید توانست اسرائیل را سرجایش بنشانید، مگر آن که بپذیرید بخشی از اسرائیل باشید.. هر چه باشد، حتی آمریکا هم تلاش می کند خود را به اسرائیل نزدیک کند.. همه کشورهای جهان همین طورند.. همگرایی همه چیز را حل می کند.. چرا نباید علیه دشمنانمان در خاورمیانه با یهودیان ائتلاف کنیم."

ضاحی خلفان در خصوص راز نزدیکی او با نتانیاهو گفت: "ما عموزاده هستیم، اما من پلیس هستم و نتانیاهو تروریست."

205-8

 

پربیننده ترین خبرها