امیرعبداللهیان در گفتگو با العالم:

ایران به حمایت از مبارزه با تروریسم ادامه می‌دهد

ایران به حمایت از مبارزه با تروریسم ادامه می‌دهد
يکشنبه 8 فروردين 1395 - 15:48

معاون عربی آفریقایی وزارت امور خارجه کشورمان با تبریک آزاد سازی شهر باستانی تدمر سوریه از دست تروریستهای داعش، تأکید کرد که حمایت ایران از مبارزه با تروریسم در سوریه، عراق و کشورهای در معرض تهدید ادامه می‌یابد.

"حسین امیرعبداللهیان" روز یکشنبه در مصاحبه اختصاصی با شبکه العالم، آزادسازی شهر تدمر از چنگال تروریست ها را به  دولت، ارتش و مردم سوریه تبریک گفت.
وی افزود: سوریه در مسیر مبارزه با تروریسم با اقتدار به پیش خواهد رفت و قطعا تروریست ها جایی در آیندۀ منطقه نخواهند داشت.
امیرعبداللهیان خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی ایران به حمایت قاطع خود از مبارزه با تروریسم در سوریه، عراق و کشورهای در معرض تهدیدات تروریستی ادامه خواهد داد.
امیرعبداللهیان تأکید کرد: اگر اقدام موثر و جمعی منطقه‌ای و بین المللی برای سرکوب تروریسم صورت نگیرد، همه زیان خواهیم دید.
وی همچنین با اشاره به اوضاع یمن افزود: کشورها نباید اجازه دهند که یمن مکان جدیدی برای رشد و بازتولید تروریسم  در منطقه شود .

فرماندهی کل نیروهای مسلح سوریه صبح امروز (یکشنبه) با اعلام کنترل کامل بر شهر تاریخی و باستانی تدمر، تأکید کرد که این پیروزی آغازی برای شکست و نابودی گروه تروریستی داعش است.

پربیننده ترین خبرها