خشم مردم بحرین پس از شهادت جوان انقلابی

خشم مردم بحرین پس از شهادت جوان انقلابی
دوشنبه 16 فروردين 1395 - 21:53

العالم - مردم بحرین پس از شهادت "علی عبدالغنی" که مزدوران آل خلیفه در جریان سرکوب اعتراضات مردمی وی را با خودرو زیر گرفتند، خشمگین هستند.

به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، عبدالغنی از اهالی شهر "شهرکان" بحرین بود که در جریان تعقیب نیروهای امنیتی آل خلیفه با خودرو زیر گرفته شد و به شدت مجروح گردید تا اینکه روز پنجشنبه به شهادت رسید. وی هنگام شهادت فقط 18 سال داشت. 

این شهید، قبل از انتقال به بیمارستان ارتش بحرین، به خاطر ضربه ای که به سرش وارد شده بود، به کما رفته بود. مردم شهر شهرکان پس از شنیدن خبر شهادت عبدالغنی، با اندوه و خشم راهی خانه این شهید شدند.

مادر این شهید گفت که خون پسرش سرآغازی برای آزادی وطن خواهد بود. 

مردم بحرین برای احقاق حقوق خود از سال 2011 به سیاست های رژیم آل خلیفه اعتراض نمودند که این اعتراض در غالب انقلاب تاکنون ادامه داشته و روز به روز بر وسعت آن افزوده می شود؛ در مقابل رژیم آل خلیفه نیز با گسیل نیروهای امنیتی، پلیس، ارتش بحرین و کمک گرفتن از مزدوران عربستانی و برخی دیگر از کشورها اقدام به مقابله خونین با مردم انقلابی بحرین کرده است؛ زندان های رژیم آل خلیفه لبریز از انقلابیون بحرینی است و شمار شهدای این کشور نیز به دهها نفر رسیده است ولی با این وجود مردم بحرین به انقلاب خود ادامه می دهند. 

206- 201
 

دسته بندی ها :

پربیننده ترین خبرها