رسوائی خواستگاری که برای بله گرفتن از صخره بالا رفت!+فیلم

دوشنبه 23 فروردين 1395 - 18:21

العالم- جوان آمریکائی که برای خودشیرینی در برابر دختر مورد علاقه و بله گرفتن از او در شرایطی عاشقانه، از صخره مرتفع بالا رفته بود، به دلیل ترس از فرود جلو همسرآینده اش شرمنده شد.

به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، "مایکل بنکس" 27 ساله ساکن شهرساحلی "مورو بای" در ایالت کالیفورنیای آمریکا برای خودنمائی و گرفتن بله ازدواج از دخترمورد علاقه، از صخره ای بلند و با شیب تند بالا رفت و از این عملیات خود با موبایل فیلمبرداری و همزمان برای همسرانتخابی آینده اش فرستاد؛ اما رسوایی نزد نامزد از آنجا آغاز شد که او خود را درفرود از صخره ناتوان دید و ناچار امدادگران را به کمک خواست.  

این جوان هنگام بالا رفتن از صخره گمان می کرد بهترین روز زندگی اش را می گذراند؛ اما ساعاتی بعد پس از آنکه از ارتفاع نزدیک ششصد متری بله را از عروس خانم گرفت، خود را روی صخره ای ترسناک دید و کابوس فرود از صخره و نرسیدن به دختر مورد علاقه اش او را به مرگ نزدیک ترکرد.

امدادگران که توسط نامزد مایکل از ماجرا آگاه شده بودند، پس از چند ساعت تلاش او را از صخره ای موسوم به "مورو " با ارتفاع 581 متر از سطح اقیانوس آرام پائین آورند.

عملیات نجات با استفاده از بالگرد و امدادگران حرفه ای بسیارسخت بود زیرا مایکل درمنطقه ای ممنوع از صخره بالا رفت و به همین علت باید مبلغ کلانی به عنوان جریمه به امدادگران بپردازد.

 

 

214-9 

دسته بندی ها :

پربیننده ترین خبرها