هلاکت ده‌ها تروریست در حمله به خط لوله نفت حماه +فیلم

پنج‌شنبه 31 تير 1395 - 23:22

دمشق، العالم – چهل تروریست گروه "داعش" در جریان حمله به منطقه عبور خط لوله نفت در حومه "حماه" توسط نیروهای ارتش سوریه کشته شدند.

به گزارش خبرنگار شبکه خبری "العالم"، ارتش سوریه سه دستگاه خودروی این گروه را که حامل تیربار سنگین "دوشکا"، سلاح و مهمات بود، منهدم کرد.

ارتش سوریه و هم پیمانانش حمله داعش به این خط لوله جهت اشغال دوباره آن را خنثی و تروریست های آن را از منطقه بیرون کردند. با کشته شدن شمار زیادی تروریست و انهدام 3 موضع تجمع این گروه تروریستی و سیطره ارتش سوریه بر آن همراه بود.  

همچنین نیروی هوایی سوریه مواضع داعش در این منطقه را بمباران کرد تا مانع بازگشت تروریست ها به آن شود. 

ارتش سوریه و هم پیمانانش همچنین پس از درگیری شدید با تروریست های جبهه النصره در روستای "هریره" در اطراف دمشق واقع در استان ریف دمشق آن را تصرف کرده و به طرف روستای "سبنا" پیشروی کردند. در این درگیری شماری از تروریست های النصره کشته و چند خودروی آن منهدم شد.

ارتش سوریه همچنین توانست گروه های تروریست را در این منطقه محاصره کرده و اماکن استقرارش را محدود سازد که به گسترش استقرار نیروهای ارتش تا دشت "رنکوس" در ریف دمشق انجامید. همچنین امنیت مسیر انتقال آب به طرف دمشق تامین شد، به ویژه که داعش می کوشید مانع رسیدن آب به پایتخت شود.

206 

دسته بندی ها :

پربیننده ترین خبرها