ایوانکا ؛ سلاح دونالد ترامپ در رقابت انتخاباتی!

ایوانکا ؛ سلاح دونالد ترامپ در رقابت انتخاباتی!
شنبه 2 مرداد 1395 - 22:50

العالم - ایوانکا ترامپ دختر رونالد ترامپ نامزد جمهوری خواه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکاست که در برنامه های تبلیغاتی پدرش حضور فعال دارد.

به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، ایوانکای 34 ساله، دختر ترامپ از همسر اول او است و او پنجشنبه شب در نشست حزب جمهوری خواه در کلیولند سخنرانی کرد و وعده های زیادی داد و گفت درصورتیکه پدرش رئیس جمهوری شود آمریکایی ها با هزینه ای کمتر، حضانت کودکانشان را برعهده خواهند گرفت و این حق ازآن همگان خواهد بود.

به گزارش پایگاه " روسیا الیوم" ، ایوانکا تنها فردی است که می تواند درجذب رای زنان آمریکایی که اکثرآن ها این میلیاردر جنجالی را تایید نمی کنند، به ترامپ کمک کند.

این تاجر موفق آمریکایی همچنین مدعی شده است که پدرش همه توان خود را برای اختصاص حقوق مشابه به زنان همانند مردان به کار خواهد گرفت.

ایوانکا دقایقی قبل از سخنرانی ترامپ، از " دست و دلبازی " و " عطوفت " پدرش سخن گفت و مدعی شد که هیچ یک از آمریکایی ها از حزب دموکرات نمی توانند این حرف وی را رد کنند.

دختر ترامپ که سه شنبه گذشته به همراه برادرانش دونالد جونیور و اریک و خواهر ناتنی اش تیوانی در کلیولاند حاضر شده بود، درتوصیف پدرش گفت که " دونالد ترامپ نه تنها توان و قدرت لازم را برای رئیس جمهوری شدن دارد، بلکه دارای مهربانی و عطوفتی است که باعث می شود شایستگی رهبر مورد نیاز برای کشور را داشته باشد".

ایوانکا ترامپ با گارد کوشنر که دارای یک گروه املاک و مستغلات است، ازدواج کرده و بعد از ازدواج با او به آیین یهودیت گرویده ، از او سه فرزند دارد و معاون رئیس شرکت پدرش به نام " ترامپ اورگانیزیشن " است.

215-9

دسته بندی ها :

پربیننده ترین خبرها