پدری که پسرش را با چاقو زد تا هر دو طلا به دست بیاورند!

پدری که پسرش را با چاقو زد تا هر دو طلا به دست بیاورند!
دوشنبه 4 مرداد 1395 - 18:40

یک پدر مصری برای آنکه پسرش در هنگام گدایی بیشتر جلب ترحم کند، با ضربات چاقو او را از ناحیۀ سر و پا مجروح کرد.

به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، به نقل از پایگاه مصری " الیوم السابع"، این مرد سنگدل مصری برای اینکه بتواند از فرزندش به عنوان ابزاری برای به دست آوردن پول استفاده کند، با چاقوی تیز به جان وی افتاده و جراحاتی را در سر و پایش ایجاد کرده و وی را به گدایی فرستاده است.

براساس این گزارش، نیروهای امنیتی مصر، این کودک بینوا را در ایستگاه مترو درحال گدایی بازداشت کردند و اکنون درتعقیب پدرش هستند.

مسئولان امنیتی در ایستگاه شبر الخیمه مترو، ابراهیم 9 ساله را درحالی یافتند که توانسته بود با گدایی از مسافران در ایستگاه مترو، 11 جنیه (واحد پول مصر) به دست آورد.

مسئولان امنیتی بعد از صحبت با این کودک متوجه شدند که زخم پای چپش قدیمی است و برخی دیگر از جراحت های قدیمی نیز در سر وی وجود دارد.

این کودک به افسر پلیس گفت: « خدا از پدرم بگذرد، او مرا زخمي كرده تا در مترو گدايي كنم. اومی خواست مردم دلشان برایم بسوزد و به من کمک کنند تا من  پول زياد جمع كنم». پدرم به من گفت:« اين يك زخم كوچ و ساده است ولي درعوض طلا به دست مياوری».

این کودک برای تهیه گزارش پزشکی به بیمارستان «النیل» قاهره منتقل شد. گزارش تهیه شده در بیمارستان نشان می دهد که وی درناحیه سرش زخمی قدیمی و کهنه دارد که دچار التهاب شده و باید مورد مداوا قرار گیرد.

215-220

دسته بندی ها :
کلید واژه ها :

پربیننده ترین خبرها