طرح‌های جدید برای لباس المپیکی‌ها! +عکس

طرح‌های جدید برای لباس المپیکی‌ها! +عکس
چهارشنبه 6 مرداد 1395 - 10:53

سرانجام بعد از موج انتقادها و خبرهای متعدد رسانه‌ها، به نظر می‌رسد که لباس های جدید برای رژه تیم ملی در المپیک فراهم شده است.

به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، بدنبال درخواست های مردمی و واکنش ها به طرح لباس اعضای کاروان المپیکی ایران در مراسم افتتاحیه و رژه بازی های المپیک ۲۰۱۶ برزیل، رئیس کمیته ملی المپیک بعد از دیدار و گفت و گو با طراحی جدید با تغییر لباس کاروان موافقت کرد.
در دیدار روز سه شنبه کیومرث هاشمی رئیس کمیته ملی المپیک و این طراح لباس، سه طرح جدید برای لباس رسمی کاروان ایران در مراسم رسمی رژه روز افتتاحیه ارائه و قرار شد تا هفته آینده یکی از طرح های ارائه شده نهایی و برای اعضای کاروان تهیه شود.

در طی روزهای گذشته و پس از رونمایی از لباس کاروان المپیکی ایران در ریو، انتقادات زیادی درمورد طراحی و ترکیب رنگ این لباس ها از سوی کارشناسان، ورزشکاران و افکار عمومی مطرح شد. انتقادهایی که به نظر می رسد به نتیجه رسیده باشد.
طرح های جدید لباس که البته قرار است تغییراتی داشته باشد عکس های جذاب تری نسبت به عکس های طرح اول دارد.
عکس هایی که طی روز های گذشته توسط ستاره های ورزشی با هشتگ انتخاب-من در شبکه های اجتماعی بازنشر می شد . طرح هایی مربوط به کامران بختیاری است که حالا تصویب شده.

طرح های حال حاضر البته توسط مدل ها پوشیده شده اند و نورپردازی فوق العاده ای دارند و به نظر می رسد که نمایش بسیار بهتری برای کاروان ایران در بر داشته باشند.اما آنچه بیش از همه به چشم می آید عدم برنامه ریزی درست برای چنین اتفاق مهمی است.

همچنان برای واگذاری کار طراحی این لباس ها نه مناقصه ای برگزار شده و نه طرح های مختلفی ارائه شده. آنچه در حال حاضر اتفاق افتاده فقط عکس العمل سریع به انتقادهای گسترده عمومی است.
اتفاقی که این امیدواری وجود دارد به نمایش بهتر کاروان ایران در روز رژه المپیک کمک کند.
منابع.عصرایران،ایرنا

دسته بندی ها :

پربیننده ترین خبرها