مهلت ارتش سوریه به تروریست‌های حلب برای تسلیم شدن

مهلت ارتش سوریه به تروریست‌های حلب برای تسلیم شدن
چهارشنبه 6 مرداد 1395 - 18:41

ارتش سوریه پس از قطع تمام خطوط تدارکاتی مورد استفاده تروریست ها در شرق حلب، با انتشار بیانیه ای از افراد مسلح در حلب خواست قبل از اینکه فرصت از دست برود، سلاح خود را زمین بگذارند.

به گزارش پایگاه شبکه خبری "العالم"، ارتش سوریه با صدور بیانیه ای اعلام کرد در چارچوب طرح استقرار امنیت و ثبات در شهر حلب، نیروهای ارتش با همکاری هم پیمانان خود تمام خطوط تدارکاتی مورد استفاده تروریست ها برای وارد ساختن مزدور، سلاح و مهمات به شرق حلب را که از آن برای جنایت علیه غیرنظامیان بی دفاع این شهر استفاده می کنند، بستند.
بیانیه ارتش سوریه می افزاید: «از تمام شهروندان می خواهیم جهت حفظ جان خود، با ارتش همکاری کنند و برای توقف درگیری، بازگشت آرامش و زندگی طبیعی به حلب، و احیای خدمات عمومی مانند برق، مدارس و بیمارستان ها با ارتش تعامل داشته باشند.  
این بیانیه تصریح کرده است: «به تمام افراد مسلح در شرق حلب فرصت می دهیم سلاح خود را تحویل دهند و پس از آن، یا شهر را ترک نمایند و یا پس از تحویل سلاح در شهر بمانند.
ارتش سوریه از تمام طرف ها خواسته است که ضمن منطقی اندیشیدن، منافع ملی را برای احیای امنیت و ثبات در حلب را بر هر مسألۀ دیگری مقدم بدانند.


206-220

 

پربیننده ترین خبرها