روزنامه نگار مشهور سعودی همسرش را کشت+عکس

روزنامه نگار مشهور سعودی همسرش را کشت+عکس
پنج‌شنبه 7 مرداد 1395 - 12:28

روزنامه "عکاظ" عربستان نوشت: یک روزنامه نگار معروف این کشور همسر خودش را به دلیل اختلافات شدید خانوادگی به قتل رساند.

به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، روزنامه عکاظ افزود: این روزنامه نگار به دنبال این حادثه به منزل خواهر زن 40 ساله خود رفت و او را نیز مضروب کرد.

سرگرد محمد بن فهد الدریهم سخنگوی پلیس در منطقه الشرقیه گفت: پلیس شهر الدمام ساعت 5 عصر دیروز (چهارشنبه) در جریان این موضوع قرار گرفت و گشتی های پلیس، فرد مجرم را در محل وقوع جرم بازداشت کردند. پلیس این فرد را که زخمی شده بود، برای معالجه به بیمارستان انتقال داد و هم اکنون تحت بازجویی قرار دارد.

وائل المسند

این سخنگو افزود: به دنبال آن کارشناسان در صحنه حادثه حضور یافتند و معلوم شد که همسر این روزنامه نگار پس از بازگشت از سر کار بر اثر ضربات شوهر 30 ساله اش، جان داده است. خواهر مقتول نیز برای معالجه به بیمارستان منتقل شده و حال عمومی وی هم اکنون ناپایدار است و پلیس، چاقو را به عنوان آلت قتل مصادره کرد.

سخنگوی پلیس منطقه الشرقیه افزود: جسد همسر این فرد قرار است برای بررسی بیشتر در اختیار پزشکی قانونی قرار گیرد و پرونده این جنایت به هیات بازرسی و دادستان کل ارجاع شده است.

پلیس نام این روزنامه نگار مشهور را فاش نکرد اما کاربران در شبکه های اجتماعی نام او را "وائل المسند" عنوان کردند و گفتند که وی رئیس بخش روابط عمومی روزنامه الشرق عربستان است.
209 ـ 211-6

پربیننده ترین خبرها