طالبان یک دانشجوی افغان را سربرید

طالبان یک دانشجوی افغان را سربرید
سه شنبه 2 شهريور 1395 - 17:04

سخنگوی والی فاریاب گفت که گروه طالبان یک دانشجو را سر بریده و در شکم جسد وی نیز بمب کنترل شونده از دور کار گذاشته و در کنار جاده عمومی قرار داده است.

به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، بی بی سی به نقل از جاوید بیدار گزارش داد که نیروهای طالبان این دانشجو را شامگاه یکشنبه (۳۱ مرداد) در دشت فیض‌آباد واقع در مسیر جاده فاریاب به بلخ از خودروی حاملش پیاده کردند و دیروز جسد بدون سرش را در کنار این جاده گذاشتند.

سخنگوی والی فاریاب افزود وقتی نیروهای امنیتی برای انتقال جسد این دانشجو به دشت فیض‌آباد رفتند، بمب کار گذاشته شده در شکم او را کشف و خنثی کردند.

به گفته او، طالبان با این نیت در شکم این دانشجو بمب گذاشته بودند که زمانی که نیروی امنیتی برای انتقال آن به جسدش نزدیک شدند، آن را از دور منفجر کنند.

سخنگوی والی فاریاب خاطرنشان کرد که طالبان برای ایجاد ترس و وحشت در میان مردم این دانشجوی سال سوم دانشکده کشاورزی دانشگاه فاریاب را سر بریدند و جسد بمبگذاری شده‌اش را در کنار جاده گذاشتند.

وی افزود: نیروهای امنیتی تحقیقات خود را درباره این رویداد و تحت پیگرد قرار دادن عوامل آن ادامه می‌دهند.

بیدار گفت: منطقه‌ای که طالبان این دانشجو را به اسارت گرفته، تحت کنترل دولت است، اما افراد وابسته به این گروه هر از گاهی به این منطقه حمله می کنند.

گروه طالبان هنوز در باره ارتکاب این جنایت اظهار نظری نکرده است.

211

دسته بندی ها :

پربیننده ترین خبرها