شلیک موشک بالستیک به شرکت "آرامکو" عربستان

شلیک موشک بالستیک به شرکت
جمعه 5 شهريور 1395 - 11:21

نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمنی در پاسخ به تجاوزگری عربستان به کشورشان، یک فروند موشک بالستیک به تأسیسات شرکت "آرامکو" در منطقه جیزان در خاک عربستان شلیک کردند.

به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، منابع یمنی تأکید کردند: موشک بالستیک با دقت فراوانی به هدف اصابت کرد و باعث وارد آمدن خسارت فراوانی به این شرکت شد.

منابع مذکور همچنین اعلام کردند: در جریان عملیات پاکسازی اطراف منطقه الغیل در استان الجوف توسط نیروهای یمنی، دهها مزدور عربستان به هلاکت رسیدند و نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن پس از درگیری های شدید با مزدوران عربستان، تپه القبضه در الجوف را به کنترل خودشان در آوردند.

به گفته این منابع، نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن، خودروهای زرهی عناصر مزدور را به محاصره خود درآوردند.

از سوی دیگر، هواپیماهای ائتلاف تحت فرماندهی عربستان حملات خود به استان های مختلف یمن را از سر گرفتند.

بمب افکن های عربستان همچنین چندین بار به منطقه عین الحبال و وادی الحبال در شهر ساقین و منطقه آل عمار از توابع شهر الصفرا حمله کرده و مرکز تأمین ارزاق نظامیان در مناطق عصر و عطان در استان صنعا را هدف قرار دادند.

در استان حجه نیز، هواپیماهای عربستانی چندین منطقه از توابع شهر مرزی حرض و همچنین مناطق الشبکه، العمود و الدود در منطقه الخوبه از توابع شهر جیزان در داخل خاک عربستان را هدف قرار دادند. این مناطق به تصرف نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن در داخل خاک عربستان درآمده است.

216-6
 

پربیننده ترین خبرها