ویدئوی اعدام پنچ اسیر توسط کودکان داعشی

شنبه 6 شهريور 1395 - 17:37

العالم - شبکه های اینترنتی کردی با انتشار یک ویدئو، از اعدام پنج نفر از کردهای اسیر نزد گروه تروریستی داعش توسط کودکان و نوجوانان عضو این گروه تروریستی خبردادند

به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، در ویدئوی منتشر شده توسط دفتر رسانه ای موسوم به ولایت رقه، کودک داعشی به نام ابوالبراء التونسی در پیامی تهدید آمیز به زبان عربی تاکید می کند که جنگ با کردهای کافر هنوز آغاز نشده است و آمریکا، فرانسه، انگلیس، آلمان و جمیع شیاطین انس و جن هم نمی توانند شما را نجات دهند، قبرهای خود را حفر کنید و فرزندانتان را آماده پذیرش سرنوشت کنید.

دراین فیلم کودکان داعشی که دارای تابعیتهای غیر سوری از جمله  تونسی، مصری، انگلیسی و ازبکستانی هستند، پس از سردادن الله اکبر، با اسلحه کمری به سر اسیران که روی زمین زانو زده اند شلیک می کنند.

روزنامه انگلیسی دیلی تلگراف گزارش کرد که هنوز هویت کودک انگلیسی که در اعدام اسیران مشارکت دارد  و به سر یکی از آنان شلیک می کند، شناسایی نشده است.

بر اساس این گزارش یکی از اسیران کشته شده به نام حجی علی عیسی، سه سال پیش هنگام 17 سالگی به اسارت درآمده است.

گروه تروریستی داعش همواره از کودکان در ویدیوهای تبلیغاتی و سربریدن اسیران خود استفاده کرده و می‌گوید آنها را به عنوان نسل بعدی جنگجویان خود آماده می‌کند.

داعش ساخته و پرداخته سرویسهای اطلاعاتی و جاسوسی آمریکایی و اسرائیلی است و تفکرات آن برخاسته از وهابیت است؛ "ابوبکر بغدادی" سرکرده اصلی گروه تروریستی داعش در دوران حضور اشغالگران آمریکایی در عراق، در زندان بوکا در اختیار آمریکایی ها بود. با ایجاد این گروه شمار قابل توجهی از افراطی‌ها از کشورهای مختلف حتی آمریکا و کشورهای اروپایی، در سایه سکوت مقامات آن کشورها و با همکاری سرویسهای اطلاعاتی غربی و همپیمانان آنها در منطقه به راحتی توانستند به این گروه تروریستی ملحق شوند. اما اکنون بازگشت این تروریستها به یکی از بزرگترین مشکلات کشورهای غربی تبدیل شده است.

9

دسته بندی ها :

پربیننده ترین خبرها