عکس دیدنی دیوید کامرون پس از استعفا

عکس دیدنی دیوید کامرون پس از استعفا
شنبه 6 شهريور 1395 - 18:11

العالم ـ در این هفته عکسی از دیوید کامرون نخست وزیر سابق انگلیبس منتشر شد در حالی که پا برهنه بر روی دیوارِ کوتاه پارکینگی در کورنوال در جنوب شرق انگلیس نشسته و ماهی و سیب زمینی می خورد و بی هدف به اطراف خود خیره شده است.

به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، چند ماه پیش، این مرد بانفوذترین فرد در انگلیس بود؛ روزنامه نگاران و عکاسان وی را همراهی می کردند، اما او اکنون  فقط یک نخست وزیر سابق است که سایت های خبری عکس های وی را در کنار افراد عادی منتشر می کنند و حتی نمی توان میان او و رهگذران در شهرها تمایز قائل شد.

بنا به گزارش روزنامه "دیلی میل"، این هفته دوربین ها عکسی از دیوید کامرون، 49 ساله، گرفتند در حالی که وی پا برهنه بر روی دیوارِ کوتاه یک پارکینگ در کورنوال در جنوب شرق انگلیس نشسته و ماهی و سیب زمینی می خورد و بی هدف به اطراف خود نگاه می کند.

"تام اوتلی" در گزارشی در روزنامه دیلی میل نوشت: کامرون همراه زنی که به نظر می آید، همسرش باشد، غذا می خورد؛ در حالی که 3 شخص غریبه نیز بر روی این سکو نشسته اند بدون آنکه متوجه بشوند فقط چند سانتیمتر از این مرد فاصله دارند، کسی که چند ماه پیش نخست وزیر انگلستان بود.

اوتلی می افزاید: این عکس که سه شنبه گذشته گرفته شده، بیش از هزاران واژه را در خود جای داده است که تراژدی وقوع تغییرات گسترده و سریع در انگلیس، پس از همه پرسی که به خروج انگلستان از اتحادیه اروپا منتهی شد را بیان کند.

این نویسنده از وضعیت فعلی کامرون ابراز شگفتی کرده در حالی که اغلب نخست وزیرهای انگلستان حتی پس از گذشت سال ها ترک مقر نخست وزیری، همچنان جلال آن منصب حساس را حفظ کردند.

دیودید کامرون پس از نخست وزیری

 

 201 210

دسته بندی ها :

پربیننده ترین خبرها