ستارۀ ‌رزمی‌کار: به محمدِ پیامبر اقتداکنید +ویدیو با زیرنویس

دوشنبه 8 شهريور 1395 - 11:47

ژان کلود ون دام، قهرمانِ سینمای رزمی آمریکایی، ورزشکاران را برای داشتن تغذیه مناسب به اقتدا به حضرت محمد (ص) پیامبر اسلام، فراخواند.

به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، ژان کلود ون دام، به ورزشکاران توصیه کرد، در رژیم غذایی خود به پیامبر اسلام، حضرت محمد (ص) اقتدا و سیرۀ غذایی او را مطالعه کنند.
ون دام در برنامۀ "بله من مشهورم" به شبکه "ام.بی.سی" گفت: محمدِ پیامبر، در حد اعلای ذکاوت و هوشمندی بود و می دانست که چه چیزی برای آینده و برای بدن خوب است، بنابراین دربارۀ مسلمانان بیشتر مطالعه کنید تا چیزهای مفیدِ زیادی بیاموزید.
این قهرمان معروف هالیوودی، جوانانِ علاقمند به بدن سازی را از استفاده از داروهای شیمیایی برحذر داشت و از آن ها خواست مصرف گوشت خود را مانند مسلمانان، به حداقل برسانند.

ژان کلود ون دام از ستاره های سینمای آمریکا به شمار می رود که در فیلم های رزمی و اکشنِ دهه های هشتاد و نودِ قرنِ گذشته، نقش اول را به عهده داشت.

از جمله مشهورترین فیلم‌های رزمی او می‌توان به ورزش خون (۱۹۸۸)، کیک‌بوکسر (۱۹۸۹)، سرباز جهانی (۱۹۹۲)، هدف سخت (۱۹۹۳)، مبارز خیابانی (۱۹۹۴)، پلیس زمان (۱۹۹۴)، مرگ ناگهانی (۱۹۹۵) و جدیدترین فیلم او، یک‌بارمصرف‌ها ۲ (۲۰۱۲) اشاره کرد.

205

 

 

 

 

دسته بندی ها :

پربیننده ترین خبرها