سفر پنهانی یک کودک از لبنان به ترکیه با هواپیما!

سفر پنهانی یک کودک از لبنان به ترکیه با هواپیما!
شنبه 13 شهريور 1395 - 11:25

یک کودک فلسطینی بدون کارت شناسایی و گذرنامه از فرودگاه بین المللی بیروت به ترکیه سفر کرد و هیچ یک از نیروهای حراست لبنان و ترکیه متوجه وی نشد.

به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، این کودک 12 ساله به نام خالد ولید الشبطی که در اردوگاه برج البراجنه در بیروت پایتخت لبنان زندگی می کند، سوار اتوبوسی شد که زائران خانه خدا را به فرودگاه بیروت می رساند و در فرودگاه از همه گیت ها عبور می کند و به میهمانداران هواپیمایِ عازم ترکیه نیز می گوید که فرزند یکی از خانواده های سرنشین هواپیما است!
هر بار که یکی از نیروهای حراست یا میهمانداران هواپیمای " میدل ایست " از خالد بلیط یا کارت شناسایی می خواهد، این پسربچه فلسطینی می گوید که همه مدارک و لوازمش نزد خانواده اش است و آنها به زودی می رسند و با این روش از دست آنها خلاص می شود.
خالد پس از سوار شدن به هواپیما در سرویس بهداشتی پنهان می شود و راهی ترکیه می شود.
هنگامی که هواپیما به هوا برمی خیزد ، خالد از سرویس بهداشتی خارج می شود و میهمانداران او را می گیرند و خلبان هنگام بازگشت به بیروت این کودک را با خودش به لبنان بازمی گرداند.
خلبان هواپیما برای اینکه حراست فرودگاه ترکیه خالد را بازجویی و هواپیما را توقیف نکند، او را در کابین خود تا هنگام بازگشت به بیروت، پنهان می کند.

214

پربیننده ترین خبرها