صهیونیستها جوان فلسطینی را به گلوله بستند

صهیونیستها جوان فلسطینی را به گلوله بستند
دوشنبه 15 شهريور 1395 - 08:25

نظامیان صهیونیست یک جوان فلسطینی را به ضرب گلوله به شهادت رساندند.

به گزارش روز دوشنبه پایگاه خبری شبکه العالم، بر اثر حمله نیروهای رژیم صهیونیستی به اردوگاه آوارگان فلسطینی در قدس یک جوان فلسطینی به شهادت رسید.

جیپ نظامی صهیونیست ها به آتش کشیده شد

در همین حال مرکز اطلاع رسانی فلسطین گزارش کرد، جوانان فلسطینی شامگاه روز شنبه یک جیپ نظامی ارتش رژیم صهیونیستی را در جریان درگیری ها در شهرک سبسطیه در نابلس به آتش کشیدند و به دنبال آن اشغالگران 4 جوان فلسطینی را در شهرک عراق بورین- در نابلس به اسارت گرفتند.

نظامیان رژیم صهیونیستی که شامگاه شنبه به شهرک سبسطیه یورش برده بودند، با فلسطینیان درگیر شدند که در نتیجه جوانان فلسطینی با پرتاب سنگ و کوکتل مولوتف به مقابله با آن ها برخاستند و یک جیپ نظامی صهیونیستی را بر اثر اصابت کوکتل مولوتف به آتش کشیدند.

مومن عازم یکی از فعالان و اعضای مرکز فرهنگی سبسطیه تصریح کرد که نظامیان صهیونیست با حمله به این منطقه اقدام به تیراندازی گسترده به سمت فلسطینیان کردند.

اشغالگران صهیونیست در پی حمله به این منطقه پرچم فلسطین را از فراز مکانی باستانی در این منطقه پایین کشیدند.

نظامیان رژیم صهیونیستی طی روزهای گذشته بارها به این منطقه یورش بردند و پرچم فلسطین را از فراز این منطقه پایین کشیده اند اما هر بار جوانان فلسطینی اقدام به نصب مجدد این پرچم بر بالای این مکان تاریخی و باستانی کردند.

211-9

پربیننده ترین خبرها