امکان سه سیم کارت کردن آیفون

امکان سه سیم کارت کردن آیفون
جمعه 12 آذر 1395 - 08:51

اگر از کاربران گوشی آیفون هستید از این پس می توانید به وسیله آداپتوری ویژه گوشی خود را دو یا سه سیم کارته کنید.

العالم - گوناگون

شاید شما هم مثل خیلی از کاربران آیفون علاقه داشته باشید سیم کارت شخصی خود را از سیم‌ کارت اداری جدا کنید اما به دلیل تک سیم کارته بودن محصولات اپل نتوانسته باشید این کار را انجام دهید. اما باید بگوییم دیگر انتظار به پایان رسیده است و  تکنولوژی توانسته است شما را به این خواسته تان برساند.
شرکت SIMore آداپتوری ویژه  ساخته است که با آن می توان آیفون را دو یا سه سیم کارته کرد.

طراحی این آداپتور که مخصوص آیفون ۶، ۶ پلاس است به گونه ای است که یک سیم نانو و یک سیم استاندارد معمولی را در آن جا می گیرد و پس از اتصال به اسلات اصلی رویی گوشی داخل یک کیس مخصوص قرار می گیرد و کاربر می‌ تواند به داخل ستینگز گوشی برود و هر دو سیم را فعال کند.

نوار نخ مانندی که بین دو سیم‌ کارت تعبیه شده است به اندازه ای ظریف است که به هیچ عنوان به شکل ظاهری گوشی آسیبی وارد نمی کند و کیس مشکی که روی آن قرار می ‌گیرد، به‌ خوبی آن را مخفی می سازد.

قیمت این محصول برابر با ۳۴ یورو است. مدل ۳ سیم کارته برای آیفون ۶ هم ساخته شده است.

از طرفی این شرکت برای کسانی که گوشی گلگسی دارند نیز آداپتوری ساخته است تا کاربر بتواند هم‌ زمان از ۳ سیم‌ کارت روی گوشی خود استفاده کند.
گلکسی اس ۶ اج قابلیت دریافت آداپتور ۳ سیم کارته ۴۴ یورویی را دارد.
قابل ذکر است سیم ‌کارت ‌های نسل ۳ و ۴ را جوابگو است و کاربران می ‌توانند به ‌جای عوض کردن سیم‌ کارت در زمان مسافرت به کشورهای دیگر از این آداپتور استفاده کنند. منبع: کلیک
 

تصاویر بیشتر

امکان سه سیم کارت کردن آیفونامکان سه سیم کارت کردن آیفون
دسته بندی ها :

پربیننده ترین خبرها