بازداشت 4 فلسطینی درحمله اشغالگران به نابلس

بازداشت 4 فلسطینی درحمله اشغالگران به نابلس
سه شنبه 16 آذر 1395 - 13:19

العالم (فسطین اشغالی) ـ نیروهای رژیم صهیونیستی صبح امروز (سه شنبه) به مناطق گسترده ای از شهر نابلس واقع در شمال کرانه باختری غربی حمله کردند.

العالمفلسطین
مرکز اطلاع رسانی فلسطین اعلام کرد، نیروهای رژیم اشغالگر صهیونیستی به مناطق رفیدیا، محیط الدوار و بازار تجاری در شرق نابلس حمله و چهار جوان فلسطینی را بازداشت کردند.
شاهدان عینی گزارش دادند گشتی های رژیم صهیونیستی در اطراف ساختمان کلبونه در مرکز نابلس ، رفیدیا، خیابان عمان در منطقه شرقی و پیرامون مجتمع ارتباطات در مسیر زندان جنید متمرکز شدند.

محاصره منزل دو رهبر جنبش فتح

برخی منابع محلی خاطرنشان کردند که نیروهای اشغالگر با شمار زیادی از خودروهای نظامی به شهر نابلس حمله کرده و به یک ساختمان در منطقه عسکرالبلد واقع در شرق این شهر متعلق به فتح سرحان و طلال دویکات رهبران جنبش فتح حمله کرده و این دو منزل را با 10 گشتی صهیونیستی محاصره کردند.

"فراس سرحان دویکات " گفت: نظامیان صهیونیست با استفاده از سگ های پلیس به دو منزل فلسطینیان حمله کرده و پس از بازرسی این دو منزل "عهد سرحان دویکات" پسر سرحان از رهبران جنبش فتح را سه ساعت بازداشت کردند.
نظامیان صهیونیست سلاح شخصی فتح سرحان و طلال دویکات رهبران جنبش فتح را نیز مصادره کردند.
در همین حال  نیروهای اشغالگر به مغازه لباس فروشی عهد دویکات در منطقه رفیدیا حمله کرده و پس از بازرسی؛ لوازم و اجناس آن را از بین بردند.

نیروهای اشغالگر هم چنین پس از بازرسی  چندین منزل در منطقه بلاطه البلد، محمد مازن دویکات، خلیل ولید دویکات و نبیل سائد دویکات را بازداشت کردند.

نیروهای صهیونیستی علاوه بر این به منزل شیخ مازن عامر دویکات از فعالان معروف در منطقه بلاطه البلد حمله کرده و فرزند وی محمد را بازداشت کردند و هم چنین به منزل محمد نصر یکی دیگر از شهروندان فلسطینی حمله کردند.

خبرنگار شبکه العالم نیز گزارش داد که حدود ساعت چهار بامداد صدای انفجار بمب های صوتی را در منطقه روجیب و اطراف اردوگاه بلاطه شرقی شنیده است.

217 ـ 211

پربیننده ترین خبرها