پیام تهدید آمیز اسلام ستیزان آمریکا:

ترامپ کاری با مسلمانان می کند که هیتلر با یهودیان کرد

ترامپ کاری با مسلمانان می کند که هیتلر با یهودیان کرد
چهارشنبه 17 آذر 1395 - 16:53

توهین به یک پلیس مسلمان، ضرب‌و‌شتم یک کارمند زن مسلمان و چندین مورد دیگر رفتارهای نژادپرستانه‌ای است که طی چند روز اخیر در آمریکا علیه مسلمانان گزارش شده است.

 العالم - آمریکا

به گزارش نیویورک تایمز، به دنبال انتخاب دونالد ترامپ به عنوان رئیس‌جمهوری جدید آمریکا گزارش های مربوط به رفتارهای نژادپرستانه در سراسر آمریکا افزایش یافته است. یکی از شعارهای این میلیاردر آمریکایی مقابله با ورود مهاجران خارجی به آمریکا و همچنین عدم ورود مسلمانان به این کشور بود.

در همین راستا روز شنبه یک پلیس زن مسلمان به همراه فرزند نوجوانش در بروکلین با رفتار نامناسب یک آمریکایی دیگر مواجه شد. طبق گزارش های منتشر شده این مرد علاوه بر اینکه با الفاظی نامناسب این پلیس زن را تهدید کرد که به کشورش بازگردد، فرزند وی را نیز هل داد. این رفتار نامناسب درحالی از سوی یک شهروند آمریکایی دیده شده که این زن پلیس در سال 2014 به دلیل نجات یک کودک از آتش مدال شجاعت دریافت کرده بود.
 در موردی دیگر نیز یک مسجد در پراویدنس و مسجدی دیگر در ویلند نامه‌هایی تهدید آمیز با این عنوان که "ترامپ قصد دارد کاری با شما مسلمانان انجام دهد که هیتلر با یهودیان کرده بود" را دریافت کردند. چندین مسجد دیگر نیز در ماه نوامبر نامه‌هایی مشابه دریافت کرده بودند.یک کارمند زن سیستم حمل و نقل شهری  نیز در منهتن به دلیل داشتن حجاب از سوی یک آمریکایی "تروریست" خطاب شد. البته این رفتار نامناسب تنها به توهین خلاصه نشد.آمریکایی مذکور در ترمینال مرکزی اقدام به هل دادن این زن کرد که همین مسئله باعث به زمین افتادن او و جراحتش از ناحیه پا شد.
هفته گذشته نیز در مدرسه‌ ویلیام اچ لینکولن در بروکلاین ماساچوست علامت صلیب شکسته و کلمه ترامپ در یکی از کلاسهای این مدرسه دیده شد.
 

دسته بندی ها :

پربیننده ترین خبرها